cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Teşekkür

(Topic created on: 10-23-2023 04:25 PM)
347 Views
ARahmanSahin
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar
Aşağıda linki bulunan ilgili gönderim ile ilgili Samsung Müşteri Hizmetleri ile yaptığım görüşmeden sonra Sincan Arım Teknik Servis cihazi geri istemişti, 10 Ekim'de cihazi servise teslim etmiştim, 21 Ekim'de yeni cihazı servisten teslim alabileceğime dair mesaj geldi. Bugün uzakta olmam sebebiyle abim servisten cihazi teslim aldi ayrica servis şarj kablosunu da geri istememiş, BDH serviste diğer kabloyu aynı gün geri kargolamisti süreç tamamlanana kadar birsey yazmadım ama kötü tarafını söylediğim gibi iyi tarafını da söyleyip adaletli olmak lazim.

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ARahmanSahin,

Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

4 Comments
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Hayırlısı olsun tekrardan **bleep** 47mm yazmıyor kutuda o dikkatimi çekti
ARahmanSahin
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Teşekkür ettim, ilk kutuda da yazmıyordu model numarası aynı sıkıntı olmaz
takcay
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Hayırlı olsun o zaman
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba ARahmanSahin,

Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD