cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

BDH Rezaleti

(Topic created on: 10-07-2023 10:50 AM)
614 Views
ARahmanSahin
Active Level 6
Options
Giyilebilir Cihazlar
Selamunaleykum
BDH servise ölü pixel için yolladığım watch 6 classic saatimi birsey yok diyerek geri göndermişti bugün saati sincanda bulunan arim servise götürdüm ve orada baktık ki kutuya şarj aleti de geri konmamış şimdi ben nasıl temin edeceğim bu kabloyu sincan servis değişim yaparsak kutudan kabloyu alırız diyor?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba  ARahmanSahin ,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
36 Comments
wq_baris2023
Active Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Bir şey yok diyorlarsa yoktue
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Giyilebilir Cihazlar
Bdh kadar rezil bir servis olamaz bu hafta bana yasattiklari problemi hiçbir marka ve servis yasatmadi...
HalidErdoğan
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Ne alakaki neden kabloyu alıyorlarmış?
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Yok artık ya şimdi biz koyduk siz kaybettiniz derler
0 Likes
ARahmanSahin
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Şok oldum ya dün saate bakıp pixelleri görünce geri kutuya birakmistim serviste bi baktık kablo yok değişim yaparsak kutudan kabloyu alırız dediler
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Kabloyu satıp kabloyu mu alacaklarmış ne saçma içinden şarj aleti çıkmıyor diye neyin muamelesi bu mal senin artık ki
ARahmanSahin
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Ürünü komple geri istiyorlar değişim olursa da eksik parçayı alıyorlarmış pişman oldum bu bdhden ya rezalet
ARahmanSahin
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Bir de köyde ikamet ediyorum kısa süreliğine ankaraya gelmiştim buradayken hallettim hallettim yoksa iyice zora gireceğim
Frk12
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
İmkan varsa verin ürün oraya para iadesi alın en güzeli Samsung servis rezilliği işte bunları gördükçe akıllı saat siparişini iptal edip düz saat alasım geliyor şarj kablosu ne kadar bugün arayın diğer servisi görüşün
0 Likes