cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Watch Active Plugin Güncel yeni sürüm

(Topic created on: 01-13-2022 09:21 PM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Giyilebilir Cihazlar

Samsung , Watch Active Plugin uygulaması için yeni bir 2.2.07.22010541N sürüm güncellemesi yayınladı. Bu güncelleme, uygulama güvenliğini artırır ve tehditlere karşı koruma sağlar ve size sorunsuz bir deneyim sunmak için öne çıkar.

 
Gelen bilgilere göre güncelleme, yükseltilmiş 2.2.07.22010541N versiyonu ile geliyor. Belirtmek gerekirse, bu güncelleme 75.18 MB'lık bir yükleme paketi boyutuyla geliyor .
 
Güncelleme için verilen değişiklik günlüğüne göre, sabit bir çalışma zamanı istisnasıdır. Uygulama, Galaxy Giyilebilir uygulamasının bir bileşenidir ve en son kullanıcılar Bluetooth üzerinden İzleme için yakındaki cihazları kolayca arayabilirler.
 
Samsung, sürekli güncelleme sağlayarak Watch Active Plugin uygulamasını modernize etmek için her zaman oradadır. Uygulamayı güncelledikten sonra size hatasız ve cihaza özgü kimlik bilgilerini kontrol etmek için kullanılır.
 
Samsung Calendar kullanıcıları, yeni özellikleri deneyebilmeleri, performans iyileştirmelerinden ve hata düzeltmelerinden yararlanabilmeleri için cihazlarındaki uygulamayı güncel tutmalıdır.
 
Düzeltme çalışma zamanı istisnası yerine, güncelleme başka herhangi bir değişiklik getirmez. Ancak, uygulamanızda daha iyi ve yeni bir değişiklik yaşamak için yakında güncellemeniz önerilir.
 
Aşağıda belirtilen değişiklik günlüğünü ve sürüm numarasını kontrol edebilirsiniz:
 
Değişiklik günlüğü:
 
* Çalışma zamanı istisnasını düzeltmesi
 
Versiyon numarası: 2.2.07.22010541N
 
Paket Boyutu: 75.18 MB
0 Comments