cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Galaxy Buds Live sol kulaklıktan sağ kulaklığa göre az ses geliyor!

(Topic created on: 07-27-2022 02:54 AM)
542 Views
EmreKnkcu
Active Level 2
Options
Giyilebilir Cihazlar

15.08.2020 tarihindeHepsiburada üzerindenSamsung Türkiye garantiliGalaxy Buds Live(Siyah) kulaklıklarını satın aldım. Bu zamana kadar hiçbir sorunu yoktu fakat son zamanlarda farkettim ki şarkı, video veya herhangi bir ses çalarkensol kulaklığımdan gelen seslerin sağ kulaklığıma göre az olduğu net şekilde hissediliyor. Ne yaptıysam olmadı; kulaklıkları sıfırladım, galaxy wearable uygulamasını silip tekrar yükledim, telefon ve kulaklığın yazılımları ve bütün uygulamaları güncel, bağlantıyı koparıp yeniden eşleştirdim fakat ne yaparsam yapayım hiçbir şekilde düzeltemedim. Kulaklıklarımı temizlememe rağmen sorun devam etmektedir. Kulaklıklarıma ses, toz gibi maddeler bulaşmadı. Fazla terleyen bir insan da değilim. Aynı sorunu yaşayanlar var mı? Çözüm bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.Samsung Destek ekibinden sorunumu çözmelerini rica ediyorum aksi takdirdeSamsung ürünlerini bir daha asla tercih etmem, ettirmem!

NOT: Ürünün,PDF uzantılıe-Faturası mevcuttur.

• Galaxy A50, Android 11, yazılım güncel.*
• Galaxy Buds Live, yazılım güncel.*
• Galaxy Wearable, yazılım güncel.*
• Galaxy Buds Live plugin, yazılım güncel.*

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Samsung resmi web sitesinde konu ile alakali bilgilendirme yapılmış. İşlemleri kontrol edebilirsin. Sorunun devamı halinde hata raporu gönderebilirsin veya samsung yetkili servisinden destek alabilirsin.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/what-should-i-do-when-the-left-and-right-volume-le...

View solution in context

2 Comments
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Giyilebilir Cihazlar
Samsung resmi web sitesinde konu ile alakali bilgilendirme yapılmış. İşlemleri kontrol edebilirsin. Sorunun devamı halinde hata raporu gönderebilirsin veya samsung yetkili servisinden destek alabilirsin.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/what-should-i-do-when-the-left-and-right-volume-le...
Mustafa3437
Expert Level 5
Giyilebilir Cihazlar
Garantiye verin süresi bitmeden. Elektronik cihazlar arızalanabilir. Donanımsal sorun varsa Samsung Destek ekibi birşey yapamaz. İçine toz kaçmış olabilir. Telefondan adapt sound ile denedin mi ? Iconx var bende de aynı sorun vardı ızgaraları değiştirdim düzelmişti. Buds Live'da ızgara var mı bilmiyorum.