cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy Watch 3 Sesli giriş ve Sesli Komut için Türkçe desteği ne zaman gelecek?

(Topic created on: 07-22-2021 11:42 PM)
573 Views
nureris
Active Level 1
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba, Pazar günü Galaxy Watch 3 aldım, ve Sesli giriş ile Sesli komut için Türkçe desteğinin olmadığını öğrenince büyük hayal kırıklığına uğradım. Mağazada da kimse bu bilgiyi bana vermedi. Satışa geldiği zaman bu bilginin verilmesi gerekirdi. Telefonlarda Google Asistan I kullanarak bu sorunu çözebiliyoruz ama Watch da o da yok. Ne zaman Türkçe dil desteğin geleceğini söyler misiniz? Açıkçası gelmeyecekse iade süresi dolmadan saati iade etmek istiyorum çünkü bu sorun saati işlevsiz kılıyor, akıllı saatimin olmasının bir anlamı yok. Lütfen Bixby için de Türkçe desteğinin olması için bir çalışma yapın. Türkiye de üretime başlayacak bir firma için Türkçe desteği olmaması çok büyük ayıp bence. Teşekkürler.

2 Comments
37YearS10Plus
Active Level 8
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba,
Sanırım Bixby'e ne zaman Türkçe getirirlerse o zaman gelir diye düşünüyorum.Turkiye mi talepte bulunmuyor?yoksa Samsung mu Türkiye'yi umursamıyor anlamadım.
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Giyilebilir Cihazlar

Merhaba nureris,

 

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.


Teşekkürler.
MOD