cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

[Haber] Galaxy Buds 2, yeni özellikler içeren bir güncelleme aldı!

(Topic created on: 09-11-2021 02:15 PM)
167 Views
springflower2008
Active Level 10
Options
Giyilebilir Cihazlar

Samsung, geçtiğimiz haftalarda merakla beklenen katlanabilir telefonlarını duyurdu. Şirket akıllı telefonlara ek olarak kablosuz kulaklık kategorisine de yeni bir ürün ekledi. Galaxy Buds‘ın halefi olan Galaxy Buds 2, uzun süren sızıntıların ardından nihayet resmiyet kazandı.

 
 
image
 
 
 
Güney Koreli üreticinin yeni kablosuz kulaklığı henüz pek çok pazarda satışa sunulmadı. Ancak şirket Galaxy Buds 2 için erken bir güncelleme yayınladı. Güncelleme birkaç özelliği beraberinde getirirken, aynı zamanda kararlılık tarafında da iyileştirmeler sunuyor. 
 
Samsung bu yıl içerisinde edinmiş olduğu pek çok patent ile gündeme geldi.
 
 
 Business Kore, şirketin kaç patente sahip olduğunu açıkladı.Galaxy Buds 2, yeni güncellemeyle artık daha iyi
Samsung’un Güney Kore’deki Galaxy Buds 2 modelleri, şu anda güncellemeyi alan ilk grup. R177XXU0AUH2 yapı numarasına sahip olan bu güncellemenin getirdiği ilk yenilik aramalar ile ilgili. Kullanıcılar yeni güncelleme ile birlikte arama sırasında ortam seslerini dinleyebilecekler. Bunun için ”Ortam Sesi” modunu aktif etmek gerekecektir.Bir diğer yenilikte ANC tarafında geliyor. Güncelleme sonrası Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklıkta artık ANC’yi tek bir kulaklığı kullanırken çalıştırabilirsiniz. Ayrıca oram sesi özelleştirmelerinde ses seviyesini artırmak ve azaltmak için çift dokunma işlevinin getirildiğini de yeri gelmişken belirtelim.
 
Yukarıdaki yeniliklere ek olarak Samsung, güncelleme notlarında Buds 2’nin kararlılık sorunlarını da giderdiğini belirtiyor. Şu anda Kore pazarına sunulan bu güncelleme, önümüzdeki günlerde tüm bölgelere kademeler halinde ulaşacak.
 
Kaynak : Shiftdelete.net
 
 
0 Comments