cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Watch 4 Classic

(Topic created on: 01-24-2024 03:26 PM)
163 Views
TheSakal
Active Level 4
Options
Giyilebilir Cihazlar
Merhaba.
Galaxy Watch 4 Classic saatlerle telefonla eşleşme yapıldıktan sonra telefon yanımızda olmasa bile arama yapılıp cevaplanabilir mi?
İnternette anlatılan tüm adımları izlememe rağmen telefona bağlı olmadan halâ daha arama yapamıyorum. Samsung yetkili satıcısı yalan söylememiştir herhalde.

Cihaz A34 5G
Teşekkürler.
0 Likes
12 Comments
s23256ufs4
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Mümkün değil. Sadece saat İnternete bağlıysa bildirimler geliyor. Saatte e-sim olsaydı bu mümkün olurdu.
0 Likes
Bülent87
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Telefona bağlı olmalı....Bağlı değilse çalmaz veya arama yapamazsın....Ancak sim kartlı saatler yapar.O da Samsung için TC de yok
0 Likes
TheSakal
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
İzlediğim birkaç videoda üstüne basa basa telefonunuzu işyerinde vs. unutsanız bile çağrı alıp arama yapabilirsiniz diyordu.
Linkleri paylaşabilirim. Telefonu eşleştirmeniz ve aynı Samsung hesabı üzerinde olmaları yeterli(miş).
0 Likes
Bülent87
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Olmaz ...Mutlaka bağlantı mesafesi.....
0 Likes
TheSakal
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Ben belki bir detay kaçırmış olabilirim. https://youtu.be/BPABnS4DPzM?feature=shared
Şu videoda anlatmışlar.
0 Likes
TheSakal
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Dediğim gibi benim atladığım birşey olabilir. Zaman ayırıp bi bakarsanız sevinirim.
0 Likes
Bülent87
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Sim kartı olmayan bir cihaz tek başına iletişim yapar mı? Ben de Watch 6 var o bile yapmıyor.....Mutlaka tel bağlantısı olacak...Veya e sim kartlı saati daha pahalı alacaksın.....
0 Likes
Bülent87
Active Level 6
Giyilebilir Cihazlar
Video gizli ayar kapsamında nasıl yapılabilir modunda...Bir garantisi yok...Hangi modeller?20240124_171312_1000082548_1706105595.jpg
0 Likes
TheSakal
Active Level 4
Giyilebilir Cihazlar
Bende a34 5g var. Aynen bu uyarıyı alıyorum denediğimde.
0 Likes