cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Buds 3 pro bu yıl geliyor.

(Topic created on: 01-22-2024 03:17 PM)
641 Views
abdurrahims24ultra
Active Level 10
Options
Giyilebilir Cihazlar
Galaxy Buds 2 Pro, Samsung'un 2022 yılında çıkardığı son premium kulaklık ürünüydü . Şirket, geçtiğimiz yıl Buds 2 Pro'nun devamını tanıtmamıştı. Bu arada Galaxy Buds 3 Pro gerçekten de bu yıl geliyor, zira yeni bir onay daha aldık.

image


RolandQuandt'a göre Samsung'un Galaxy Buds 3 Pro kulaklıkları üzerinde çalışmaları var. Yeni premium kulaklık çifti bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılabilir. Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6 ile birlikte piyasaya sürülebilecek Galaxy Watch 7 serisine katılması bekleniyor .
Daha önce Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy Tab S9 FE serisi ve Galaxy S23 FE ile birlikte Galaxy Buds FE'yi tanıtmıştı. Galaxy S24'ün çıkışı yeni gerçekleşti ve tüm gözler, yeni birinci sınıf kulaklıkların gelişine tanık olmak için ikinci yarının Unpacked'inde.

image


Samsung'un son pazarlama stratejisine bakılırsa Galaxy Buds 3 Pro, yapay zekadan türetilen bazı harika özellikler ve araçlarla donatılacak. Samsung, CES'te Buds OLED kasasını da tanıttı ancak bu yıl ticarileştirilmesi pek mümkün görünmüyor.
2 Comments
ATÇ_Galaxy
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
Bilgilendirme için teşekkürler 😊
0 Likes
ATÇ_Galaxy
Expert Level 1
Giyilebilir Cihazlar
0 Likes