cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

s23 pil verileri

(Topic created on: 03-09-2024 11:03 PM)
276 Views
TalhaS23
Active Level 4
Options
Galaxy S
Merhabalar, %100 kullanımım görseldeki şekilde. Daha öncesinde daha uzun gidiyordu sanki
Sizde durumlar nasıl?

image

15 Comments
yusufision
Active Level 7
Galaxy S
s101710014724722.jpg
0 Likes
Galaxy S
Fena değil yine
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy S
S24 ultra pil tasarrufu kapalı 720p ekran aod resimli olanı kullanıyorum aod benzin gibi içiyor ama sorun olmuyor priz var her zaman şarj a takabiliyorum 1710017069978.jpg
Dreamfall
Active Level 4
Galaxy S
S24 ultra sahibi olup ekranı 720p de kullanmak mı? 720p de bile ancak 7 saat ekran süresi alıyorsanız vay halinize.
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy S
720p ile 2 k arasında ki farkı küçük ekranda anlayabiliyorsan annindan öperim senin
0 Likes
Dreamfall
Active Level 4
Galaxy S
Anlıyorum şu note 10 kullanıyorum eski telefonum s7 idi 2k ekranı vardı ve çok daha küçük bir ekranı olmasına rağmen kötü görünüyor diye 720p de hiç kullanmadım çünkü yazıların keskinliği gidiyor. 2k da ki farkı da net görebiliyordum ama şarjı çok götürdüğü için varsayılan 1080p de kullanıyordum çünkü 1080 p ile 2k arası farklılık korkunç değil ama 5 inçlik telefonda bile 720p sırıtıyordu ki zaten 720p ekran ile kullanacaksam neden amoled ekranlı üst seri bir telefon almakla uğraşayım.

Alnımdan öpmeniz lazım çünkü 2 telefon getirin yanyana hangisinde 720p hangisinde 2k modunda anlarım telefonun.

Benim samsung alma sebebim tek başına amoled ekran, 720 p de kullanacaksam ne tadı kalır o işin.
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy S
Kaç saat gitmesi lazım şarjı hayat YouTube testleri gibi gitmiyor maalesef cihaz bu malzeme bu 7 saat gitmesi benim suçum mu çöpe mi atayım cihazı 7 saat gitti diye
0 Likes
Dreamfall
Active Level 4
Galaxy S
Benim burada eleştirim samsunga. Samsung çok güzel telefonlar üretiyor ama yıllardır şarj işini çözemedi. S24 ultra 720p de 7 saat ekran süresi alıyorsa ekranın gerçek değeri 2kda kullansanız demek ki 4-5 saat ekran süresi ancak alacaksınız günlük kullanıma ancak yeten değerler bunlar. Ancak bunun bir de 2 sene sonrası var. Size elinizdeki ürünü 720p de kullandırmak zorunda bırakan samsungun düşünmesi gereken bir problem bu aslında. Mesela ben şu an note 10 u güç tasarrufu modunda kullanmak zorundayım çünkü ekran süresi 3 sene sonunda 2 saate düştü.

S24 ultranın 720p de bile 7 saat ekran süresi alması sizin suçunuz değil amiral gemisinde bile batarya sıkıntısını çözmeyen samsungun suçu ne yazık ki.
0 Likes
s23ultra0606
Active Level 5
Galaxy S
120 hz mi mobil veri mi wifi mi
0 Likes