cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Community Activity

Filter
Filter:
Posted by      in  Galaxy S

Tum yazılar yukarıya doğru kaydı telefonda birden bire düzelmiyor saat bile gözükmüyor hataya bak ya aç kapat yaptım düzelmiyor nembers a zor girdim... View Post

Şuan ya Samsung tarafında s23 alcam yada farklı markaya geçersemde apple olcak gibi ihşalah zam fln gelmeden alırım gibi  View Post

Samsung klavyede kod doldurma her yerde çalışmadığı için gboard a geçiş yaptım fakat o da saçma çalışıyor kod yerine tarihi yapıştırmaya çalışıyor. Bi... View Post

Galaxy S20 FE Snapdragon telefonunda LDAC Codec kullanabilen var mıdır? Varsa nasıl kullanıyor yardımcı olabilecek biri var mıdır? LDAC Codec... View Post

S23 uktra kulaniuorim bildirim geldiginde ekran ışığı açılmıyor ayarlayabiliyormuyuz bunu hep mo.boyle View Post

Arkadaşlar selam pil kullanim yüzdesi bug ta kaldı hiç bir şekilde göstermiyor ne yapacağım veri sil yaptım kaldır kur yaptım aynı  View Post

Merhaba samsung s24 ultra cihazımda huawei watch ultimate akıllı saat ve huawei freebuds pro 3 kulaklık kullanıyorum fakat kilit ekranında sastin pil... View Post