cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

s21 5g subat ayi one ui 5.1

(Topic created on: 02-17-2023 06:14 PM)
83 Views
dgkns215g000
Active Level 6
Options
Galaxy S

arkadaslar selam. ben bisey hakkinda konusmak istiyorum. cok ciddi soyluyorum ben bu telefonu satip ip 13 mini ye gececektim. ustune para koyup yani. guncellemeden once arayuzde kilit ekraninda instagramda kamerada uygulama giriş cikislarinda asiri derecede bir kasma mevcuttu. 

not: cihazim almanya csc sinde.
subat ayinda gelen one ui 5.1 den sonra cihaz resmen çığır açtı. onceden 4 5 saat ekran suresini zor aliyordum suanda 8.5 saat aliyorum. dun aksam ss almayi unutarak sarja taktigim icin veriler sifirlandi. ama cihaz resmen fisek oldu ya. pubg deki silah degistirme sirasinda yada kalabalik yerlere atlayinca olusan kasmalar dahi gitti. kilit ekrani resmen yağ gibi akiyor. profilime girerseniz samsungu hep kotuludegimi gorursunuz. burda samsung fanboylugu yapmiyorum ama inanin bu sefer ios u bile gecmisler optimizasyon konusunda abi. cidden oha dedim bu guncellemeden sonra. cihaz resmen ip 14 ile kapisir sakasiz soyluyorum bunu. instagramin acilma suresini hesaplamak istedim kronometre tuttum 0.7 saniyeyi gecmiyor acilmasi. baya baya yapmislar bu sefer. sadece pubg de biraz daha fazla isiniyor evet ama arayuz vs. olarak harbi yapmislar. sizde durumlar nasil? merak ediyorum. bu sefer bu guncelleme olmus bana gore. herkes gozu kapali guncellesin. bide buraya kadar okuduysaniz arkadaslarinizla paylasabilir misiniz herkesin yorumunu merakla bekliyorum. bide bi begeninizi alirim.

12 Comments
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
S21fe var bendede ocak güvenlik guncellemesinden sonra ekran sürem 9.30 10 saat aralığında hatta 10 u geçti birinde . Hatta şaşırdım 3 defa fulledim süre aldım hep sonuç aynı.. guncellemeden önce 7 buçuk 8 saat aliyordum..bu guncelleme çok ii geldi .
dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy S
one ui 5.1 de mi boyle ekran suresi aldiniz anlamadim
0 Likes
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
5.1 daha gelmediki 21fe ye ..5.0 şu an ..ocak güvenlik guncellemesinden sonra böyle oldu..mükemmel oldu batarya
0 Likes
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
..Screenshot_20230214_104426_Device care.jpg
dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy S
cok iyi ya bu sefer yapmaya basladi samsung
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
Bu sefer iyi oldu cidden..ben bidaha guncellemem öyle kalsın 🤣
dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy S
bencede alxmoaxkowkz
cibu1123
Active Level 5
Galaxy S
Instagram twitter gibi bazı uygulamalarda yavaşlıklar donmalar oluyordu onlar düzeldi mi
0 Likes
dgkns215g000
Active Level 6
Galaxy S
guncellemeyi yaptikdan sonra onlarada guncelleme geldi kanera acilsiinda baya kasma oluyodu duzeldi
0 Likes