cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Son güncelleme

(Topic created on: 02-13-2022 12:22 PM)
394 Views
Ahmet3360
Active Level 4
Options
Galaxy S

S20+ Plus kullanıyorum...Son güncelleme ile telefonumun bariz yavasladigini hissediyorum..Aynı problemi yaşayan arkadaşlar var mı? Müşteri hizmetleri ve yardım sayfasına kaydımı oluşturdum bu konu ile alakalı.. Umarım yeni bir güncelleme gelir...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba
Yaşamış olduğunuz bu sorunu hata raporu göndererek yetkililere bildirmeniz gerekir cihazınıza gelecek yeni yazılım güncellemelerinde bu sorunu çözmüş olacaklardır şu işlemler yapılarak hata raporu gönderilebilir uygulamalar ekranına Gelin
Samsung members
Uygulamasını bulun tıklayıp girin alt tarafta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden yavaş cihaz hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunları yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakmanız gerekir sorunun sıklığını seçin hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung members
Uygulamasını kapatmayın uygulamadan çıkmayın birkaç dakika raporunuzu tamamen gönderilmesi için uygulama içerisinde beklemeniz gerekiyor rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz

Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra konu ile ilgili olarak mümkün olan en kısa zaman içerisinde uygulama üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır

View solution in context

15 Comments
Galaxy S
Android 12 Çok yavaşlattı telefonları Düzeltme yavası gelmesi lazım. Bende de aynı sorun var android 11 de hiç kasma yoktu
Ahmet3360
Active Level 4
Galaxy S
Evet aynen öyle...Ben oyun bile oynamam ki oyun oynayan arkadaşlar suan isyaydadir eminim...11 de gerçekten sorun yoktu...ama 12 ile çok sıkıntı yaşamaya başladım.. Ekranlar arası geçiş bile kasıyor
Galaxy S
Aynen öyle Bu ayın 19 da Yenç günleme gelecek o zaman belki düzelir
Ahmet3360
Active Level 4
Galaxy S
Az kalmış...bakalim bu sıkıntılar gidecek mi...gitmez ise sıkıntı valla...
Galaxy S
Zaten sende biliyorsun Yeni sürüm güncellemelerde ilk başlarda sıkıntı yapıyor. 2 3 ay sonra düzeliyor bekleyeceğiz yapacak bir şey yok
Ahmet3360
Active Level 4
Galaxy S
aynen dostum..Ama 1 yıl oldu sanırım bu telefonu ben alalı...İlk defa bu kadar sıkıntı gordum guncellemelerde...umarım duzeltirler...
Galaxy S
Merak etme düzelecek bende bekliyorum. Samsung S20+ Çok iyi bir telefon. Yazılımda var sıkıntı.
Ahmet3360
Active Level 4
Galaxy S
Aynen katılıyorum.Bekleyelim bakalim 🖐
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba
Yaşamış olduğunuz bu sorunu hata raporu göndererek yetkililere bildirmeniz gerekir cihazınıza gelecek yeni yazılım güncellemelerinde bu sorunu çözmüş olacaklardır şu işlemler yapılarak hata raporu gönderilebilir uygulamalar ekranına Gelin
Samsung members
Uygulamasını bulun tıklayıp girin alt tarafta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden yavaş cihaz hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunları yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakmanız gerekir sorunun sıklığını seçin hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken
Samsung members
Uygulamasını kapatmayın uygulamadan çıkmayın birkaç dakika raporunuzu tamamen gönderilmesi için uygulama içerisinde beklemeniz gerekiyor rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz

Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra konu ile ilgili olarak mümkün olan en kısa zaman içerisinde uygulama üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır