cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Sizce bu rozetler ne işe yarıyor ?

(Topic created on: 10-29-2023 02:43 PM)
244 Views
Efsane-34
Active Level 5
Options
Galaxy S

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Efsane-34,

Samsung Forum' da yapılan eylemlere dayalı olarak kullanıcılara rozetler verilmektedir. Ground Training, Into The Galaxy ve Galaxy Explorer olarak 3 Farklı rozet türü bulunmaktadır.

Kullanıcılar, Samsung Forum içinde ne kadar aktifse o kadar çok rozet kazanır. Kazanılan rozetler, kullanım seviyesini yükseltmeye ve Samsung Forum içinde en yüksek rozetler olan, Galaxy Explorer Rozetlerine sahip olmayı sağlar.

Kazandığınız  rozetler için tebriklerimizi sunar, iyi eğlenceler dileriz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

9 Comments
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
Members sayfası içerisinde rütbe ve deneyim denilebilir
Efsane-34
Active Level 5
Galaxy S
Rütbe yüksek veya düşük olursa ne gibi avantajı oluyor ?
OğuzMumci
Expert Level 4
Galaxy S
dediğim gibi deneyim kazandırıyor
Galaxy S
Hiçbir işe!Sadece anlamsızca rütbe değişiyor ve adaletli olmuyor.
Efsane-34
Active Level 5
Galaxy S
Teşekkür ederim
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy S
Aynı soru daha dün soruldu. Keşke gönderi açmadan önce bi' arama yapsanız da ne kalabalık olsun ne de siz cevap için beklemeyin. Arkadaş aslında düzgün başlık koymamış. İşaret diye aratınca gönderisi çıkmıyor. Önce düzgün başlık koyma bilinci verilmeli.Screenshot_20231029_145307_Samsung Members.jpg
Efsane-34
Active Level 5
Galaxy S
Düzgün başlık konulmuş olsa bende arar bulurdum ancak bulamadığımdan dolayı paylaşma gereği duydum. Paylaşırken Etiket kısmıda önemlidir. Screenshot_20231029_150140_Samsung Members-01.jpeg
Galaxy S
Düzgün bir başlık koymadığım için özür dilerim. Bu arada sabırekren benim sadece eski hesabımı geri aldım.
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Efsane-34,

Samsung Forum' da yapılan eylemlere dayalı olarak kullanıcılara rozetler verilmektedir. Ground Training, Into The Galaxy ve Galaxy Explorer olarak 3 Farklı rozet türü bulunmaktadır.

Kullanıcılar, Samsung Forum içinde ne kadar aktifse o kadar çok rozet kazanır. Kazanılan rozetler, kullanım seviyesini yükseltmeye ve Samsung Forum içinde en yüksek rozetler olan, Galaxy Explorer Rozetlerine sahip olmayı sağlar.

Kazandığınız  rozetler için tebriklerimizi sunar, iyi eğlenceler dileriz.

Teşekkürler.

MOD