cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Servis sorunu

(Topic created on: 04-04-2024 12:03 AM)
159 Views
Zimlali61
Active Level 6
Options
Galaxy S
3 kez Ankara daki BDH sevisine cihazımı yolladım. 3.de değişim talebiylen yolladım, cihazımda bir sorun olmadığını idda edip geri yolladılar ama yaşadığım sorun hala devam etmekde, sorun ile alakalı başka bir telefonlan video çekip servise yollamadan önce cihaza yüklememe rağmen hiçbirşey yapılmadı. Ne servisi aradığımda nede 4447711 aradığımda aynı şeyleri diyip geçiştiriyorlar ve tekrar sevise yollamamı istiyorlar ama hem serviste geçen süre ve hemde farklı bir ilde olmam nedeniylen kargo süresi yüzünden daha yollamak istemiyorum ne yapmalıyım.
13 Comments
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S
Merhaba Zimlali61,

Doğrudan Mesaj ile iletişim bilgilerinizi bize iletebilirseniz, konuyu detaylı olarak inceleyip, size yardımcı olmak isteriz.

Teşekkürler.
MOD
0 Likes
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy S
Sorun nedir tam olarak hocam
0 Likes
Zimlali61
Active Level 6
Galaxy S
Cihazda yüksek işlem gücü gerektiren durumlarda (ultra ağır çekim, 4k 60fps video, android auto) gibi uygulamaları kullanırken atka pilanda çalışan tüm uygulamalar kapanıp tekrar açılıyor örne one ui arayüzü gidip 3 5 saniye sonra tekrar geliyor
0 Likes
Zimlali61
Active Level 6
Galaxy S
Bu şekilde oluyor, samsung healt ına kadar gidiyor 1712178924826.jpg1712178924886.jpg
0 Likes
BeTMeRoS
Active Level 4
Galaxy S
BDH bilişim çok iyi bilirim bu servis yüzünden telefonumu kırdım.
Cihazda ki sorunu başka bir cihazın kamerası ile çekip gönderdiğim halde göz göre göre bir şeyi yok diyerek tarafıma gönderdi akabinde cihazı sinir ve öfke ile kırdım 🫤
0 Likes
Zimlali61
Active Level 6
Galaxy S
Aynı sorunu ben de yaşadım 3 seferde video çekip yüklememe rağmen sorun yok dendi ve not kağıdına yazan şeyler dışındada şeyler yazıldı geri gönderecekleri adresi bile yanlış yazdılar
BeTMeRoS
Active Level 4
Galaxy S
Anlıyorum seni kardeşim ve şuan BDH bilişim ismini duyunca aklımdan neler geçtiğini az çok tahmin edebiliyorsundur
BeTMeRoS
Active Level 4
Galaxy S
Yine başka bir cihaz eşime almıştım 1 kaç aylık cihazın üst kısmı kasa ile ekran arası açılmış bunu **bleep** ettiğimde zaman kaybetmeden sevise yolladım yine BDH bilişim hizmet verdi yeni cihaza değişim yapmamak adına kullanıcı hatası diye tarafıma yolladı
Mümkün olduğunca cihazınız BDH bilişim değil başka anlaşmalı servise yönlendirmesini talep edin
0 Likes
Zimlali61
Active Level 6
Galaxy S
Şu an sınavlarım yaklaştı artık bu kadar uzun süreli cihazdan uzak kalamam
0 Likes