cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung S20 FE Bildirim geldiğinde ekran uyanmıyor

(Topic created on: 11-12-2022 03:48 PM)
108 Views
Gizmo35
Active Level 2
Options
Galaxy S

aod kapattım şarj fazla gittiği için ancak şu an da sms harici hiç bir uygulamada bildirim geldiğinde ekran uyanmıyor çözümü bulan veya bilen var mı?

19 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bilmiyorum
Gizmo35
Active Level 2
Galaxy S
3 ay oldu alalı 😂 ios'tan androide geçmede pişman olmaktan korktum
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Pişman mısınız?
Hangi ayfondan geçtiniz?
Bende haziran ayında almıştım
Gizmo35
Active Level 2
Galaxy S
iphone 7'den geçtim
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bence çok iyi yapmışsınız
Bu devirde alacağınız en kötü 🍈 12 alınmalı
Gizmo35
Active Level 2
Galaxy S
gerçekten öyle ama bu telefona geçince gençleştim resmen. ios iyi ama belli bir süre sonra pil sorunu çok çıkartıyor ve en üst modeller çıktıkça güncelleme almıyor ama android öyle değil bu cihazı bile araştırarak aldım. s21 fe ve s20 fe araştırmasından sonra 20 fe oldu tercihim
Galaxy S
AOD ciddi şarj tüketimi yapmaz. Ama bazı 3th party AOD theme leri sürekli veri sorgulaması yaptığı için tüketim biraz fazla olabilir. Ama sizin kullanım alışkanlıklarına bakınca telefonunuz zaten çoğunlukla kapalı ve bekleme modunda. Yani sadece AOD çalışıyor ve pil tüketimi yüzdesinde yüksek pay alması normal. Yani diğer uygulamalarında toplamında aldığı pay yüksek çünkü suresi de yüksek. Tavsiyem AOD yi dokununca açılacak şekilde ayarlaması. Ekrana küçük bir dokunuş ile görürsünüz. Ya da uyurken en azından tüketim olmaması için cihazın uyku modu düzen ayarlarını kullanabilirsiniz. Uyku saatleri düzeninde cihaz en düşük tüketim ayarlarına geçer. Yani oradaki % değeri sizi yanıltmasın. Zaten ciddi bir tüketiminiz yok. Screenshot_20221112-151753_AlwaysOnDisplay_1000005444_1668255473.jpg
Gizmo35
Active Level 2
Galaxy S
çok teşekkür ederim. aod kullanımımda tema var sanırım ondan bu kadar çok tüketim olmuş olabilir. genelde uyku modu ayarlı bazen kendi isteğim ile kapatıyorum
Solution
Galaxy S
Aod açık olduğunda da zaten mesaj hariç diğer bildirimlerde telefon uyanmıyor
inanc
Active Level 6
Galaxy S

Merhaba arkadaşlar benim şöyle bi sorunum var.

Telefonum kilitliyken whatsapp tan mesaj gelince ekran kendiliğinden açılmıyor ama diğer uygulamalarda açılıyor ekran kendiliğinden.