cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung S 23 kamera sorunu

(Topic created on: 06-20-2023 09:18 PM)
196 Views
İlkcaner
Active Level 3
Options
Galaxy S

Kamera bulanık çekiyor. Güncelleme gelecek diyorlar ama güncelleme ne zaman gelecek ? Ve bu sorun güncellemeyle giderilecek mi ?

Eski telefonum Samsung s10 + daha güzel çekiyordu(4 senelik telefon). Hevesle bunu aldım ama hayal kırıklığı yaşadım. Bu gidişle bende Apple geçeceğim galiba.
 
5 Comments
Galaxy S
Galiba andorid 14 ile düzeltilecek
0 Likes
BURchina
Expert Level 2
Galaxy S
Ayrı bir guncelleme dağıtıma başladı..bı kaç güne gelebilir..14 ile gelmez ondan bağımsız olacak güncelleme ..
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
1.5 hafta sonra
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Güncellemenin eli kulağında. Çözülecek. Kamera bulanık çekiyorsa geçici süre için pro modda focus ayarını yapıp çekebilirsin.
0 Likes
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba İlkcaner,

 

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Yaşadığınız durum devam ederse incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes