cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG S10

(Topic created on: 02-17-2020 11:41 AM)
322 Views
Murat_37
Active Level 1
Options
Galaxy S

HATTIM TURKCELL SAMSUNG S10 SERİSİNDE Kİ ŞEBEKE SORUNU, DİĞER BENZERİ SORUNLAR HALEN DEVAM ETMEKTE Mİ YOKSA SON GÜNCELLEME İLE SORUN GİDERİLDİ Mİ ? SERVİSLERİNİN İLGİSİZLİĞİ DE BAŞKA BİR PROBLEM TABİ SIRF BU SORUNLAR YÜZÜNDEN S10 SERİSİ TELEFON ALMAKTAN VAZGEÇİP BEKLEMEDEYİM, 15 SENELİK SAMSUNG TELEFON KULLANICISIYIM SAMSUNG'UN SIRF BU HATALARI YÜZÜNDEN BAŞKA MARKALARA YÖNELMEK ZORUNDA KALACAĞIZ.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Murat_37,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

5 Comments
Thrzgn
Active Level 1
Galaxy S
Yeni yazılım bekliyoruz halen. Şubat güncellemesi gelmedi hala. Diğer tüm dünya ülkelerine yayınlandı biz bekliyoruz.
erkanakkut
Active Level 2
Galaxy S
bende telefondan sıfırlama veya hattan hat sıfırlama yap aynısı bendede vardı hem teli hem hattı sıfırlama yaptım euan cok iyi
Galaxy S
sorun telefonda veya turkcellde değil. 5G ye hazırlanıyorlar şuan bende bile aynı sorun var altyapılar şuan her yerde kısıtlı ayrıca başka marka telefonlarda da fenedim aynı.
İE1905
Active Level 1
Galaxy S
s10 plus var bendede 2 aydır 3g de kullanmak zorunda kalıyorum samsung tam çuvalladı hep halletcez diyorlar ortada bisey yok tek kelimeyle REZİLLİK..
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba Murat_37,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD