cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S22 Ultra ısınma sorunu

(Topic created on: 04-09-2024 04:41 PM)
256 Views
Anl3435
Active Level 4
Options
Galaxy S
Cidden illahlah ettim özellikle onei 6.0 dan sonra iyice arttı onei 6.1 bir nebze sorunu cözmezse yaza degişicem telefonu artık s24 ultra mi alırım yoksa başka amiral gemisimi bilemiycem ama normalde cihaz harika ama son zamanlarda dengesiz ısinma sorunlari arttı misal oyun oynarken 43 42 derecelerde geziyor cihaz eski samsung s10 plusum var onda bile 34 35 derecelerde geziyor birde cihazı ilk actığimda (yani komple kapali durumu kastediyorum )cihaz 45 46 derecelere cıkıyor sonra 30 lu derecelere düşüyor belki ilk acılmada yapıyor bunu bilemiycem neyse ama icten ice donanımın yaninda biraz yazılımsal oldugunu düşünüyorum s22 ultra kullanıcıları dizce durum klasik mi yoksa yelefonda donanımsal bir sorun mu vsr sizce

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
Kısıtlamayı dene,faydası olur.
Burada çok secenek var,seç istediğini.

Bunların faydası olur.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/Sadece-öneri-hepsini-yapmak-zorunda-değilsiniz/td-p/151...

Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.

View solution in context

13 Comments
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
Kısıtlamayı dene,faydası olur.
Burada çok secenek var,seç istediğini.

Bunların faydası olur.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/Sadece-öneri-hepsini-yapmak-zorunda-değilsiniz/td-p/151...

Cevaplarımı çözüm olarak işaretlersen memnun olurum.
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Maalesef s22 Serisi bu şekilde.😊
Eğer dediğiniz Gibi 6.1 Azaltmazsa Degisebilirsiniz. S23 Ultra'da alabilirsiniz Farketmez.

Yada S25 serisini bekleyip alabilirsiniz.

45C° Üstüdür İşlemci için tehlikelidir normalde. 😊
Anl3435
Active Level 4
Galaxy S
Aynen öyle kafaya koydum eğer düzelmezse temmuzun sonunda s24 ultra alıcam bunuda evde birakırım tablet niyetine
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Anlıyorum sizi. 😊
S22'de satıp alabilirsiniz size kalmış.
Anl3435
Active Level 4
Galaxy S
Mecburum 2019 modle exynos islemcili s10 plus bile 34 35 derecelerde
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Aynen maalesef. 😊
S22'de Samsung Üretimi Snapdragon Bulunmakta ve büyük hüsran oldu A54 kullanıyorum dediğiniz C°'leri görmedim hiç.
byrmclk05
Active Level 7
Galaxy S
Bende de aynı. Az önce evi ısttım benim telefonla. S22 serisinde kronik sanırım. İşlemciden kaynaklı.
Anl3435
Active Level 4
Galaxy S
Fena ısinıyor sanırsın islemciye overclock yapıyorsun
byrmclk05
Active Level 7
Galaxy S
İşlemci belkide tam performans için fabrika çıkışlı öyledir. Bende net bilmiyorum.
0 Likes