cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

samsun s10 Sebeke sorunu

(Topic created on: 02-19-2020 06:50 PM)
516 Views
serdarsvs35
Beginner Level 4
Options
Galaxy S

Uzun yıllardır samsung kullanıyorum.  

Hattım Türkcell    ekranda 4.5 ve sinyal seviyesi yüksek fakat yinede şebeke sorunu yaşıyorum.  Uçak moduna alıp tekrar açtığımda düzeliyor.  Bu sorun nasıl çözülecek  lütfen yardimci olun . Birdaha samsung benim için son başkada almam artık.
12 Comments
YusufA30s
Active Level 5
Galaxy S
kardesim bendede a30 s var ayni sikintiyo bende yasiyorm yaziklar olsun bunlara
YusufA30s
Active Level 5
Galaxy S
sen bide en iyisni kullaniyosun surekli olyomu?
serdarsvs35
Beginner Level 4
Galaxy S
aynen son zamanda daha fazla bunuda arıyan kişiler telefonun niye kapalı demesinden anladim.
Simsar35
Active Level 1
Galaxy S
Samsung servis ile konuştuğumda bu sorunun sadece izmir de olduğunu söyledi. Sizlerde ızmir de misiniz?
0 Likes
mURDA
Active Level 1
Galaxy S

Mrb bulunduğun yerde 4.5 G zayıf olabilir cihazın  Mobil ağlar / Şebeke Modu / otomatik bağlantıyı kaldır 3 G de kullan sorun kalkacak mı görelim operatör ile ilgili olabilir

0 Likes
serdarsvs35
Beginner Level 4
Galaxy S
evet izmir de yaşıyorum.
0 Likes
mURDA
Active Level 1
Galaxy S

Mrb bulunduğun yerde 4.5 G zayıf olabilir cihazın  Mobil ağlar / Şebeke Modu / otomatik bağlantıyı kaldır 3 G de kullan sorun kalkacak mı görelim operatör ile ilgili olabilir

Simsar35
Active Level 1
Galaxy S
Tabiki operatör ile ilgili sorun. zaten samsung s10 ve note 10 serilerinde turkcell kullanan cihazlarda var. 3g de daha yaz yaptığı doğru. Fakat sinyal gücüyle alakalı bir durum değil. Cihaz şebekeden kopuyor ve tekrar bağlanmıyor maaalesef. sizin uçak modunu veya telefonu açık kapamanız veya 4.5 g yi tekrar aktif etmeniz gerekiyor. Sim kart durumundan baktığımda lte mevcut ve sinyal seviyesi iyi durumda fakat şebekeye bağlanmıyor .
0 Likes
Murat_37
Active Level 1
Galaxy S

s10 da şebeke sorunu devam ediyor mu hala sırf bu yüzden s10 alamadım beklemedeyim halen, böyle giderse de elveda samsung merhaba iphone