iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

SAMSUNG GALAXY S20 FE KULLANICILARINA SORUM OLACAKTI 😇😇😇

(Konunun oluşturulma tarihi: 08-12-2022 01:42 PM)
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy S

Öncelikle selamun aleyküm hayırlı cumalar. Telefonumda turkcell kullanıyorum. Mobil İnternetim arada bir kendini kapatıyor ben de mobil veriyi aç kapa yapıyorum anca düzeliyor. Peki size sorum şu:

Sizlerde de böyle sorunlar var mı yaşayan? Sadece s20 fe kullananlar ceveaplasınlar ki sorun yazılımsal mı değil mi öğrenelim inşaAllah 😎😎😎

1 Çözüm


Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Çoruh
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy S

Merhaba BEYAZ_KARANFİL,Bulunduğunuz konumda operatörün verdiği sinyal kalitesini alabilmek için;"Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Şebeke modu > LTE / 4.5G (otomatik bağlantı)" seçilmelidir.

Uygulamalar > Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla seçilmelidir. Bu işlemi uyguladığınızda bağlantı ayarlarınızın logları sıfırlanacaktır. Daha önce bağlanmış olduğunuz Wi-Fi ağları, Bluetooth ağlarını telefon unutacaktır ve tekrar şifreleri girmek durumunda kalırsınız. Bu durumlar haricinde herhangi bir veri kaybı olmaz.​

 

Sorunun devamı halinde farklı operatöre ait sim kartı ile sinyal kontrolünü yapmanızı öneririz. Sorun tekrarlanıyorsa işlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Sorun hala devam ediyorsa lütfen bilgilerinizi yedekleyerek en yakın Samsung servis merkezini ziyaret edin.

Servis iletişim bilgilerine link üzerinden ulaşabilirsiniz;

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

ht target=_blanktps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

ht target=_blanktps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

24 Yorum
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy S
@BoraS20Fe bekleniyorsunuz 😍💜
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy S
Aynen knk asıl faili o 😂😂😂
ÖMERxTürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy S
Ooo profili değiştirmişsin bakıyorum da 🥰 😊 😂 😂 😂
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy S
Evet değiştirdim😍 Bora moru yakışıyormuşş💜😍😂
ÖMERxTürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy S
😂😂😍😍
Emrdpks10plus
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy S
İlginç ama aynı sorunu bende yaşıyorum türk telekom alt yapısı kullanan teknosacell kullanıyorum s21fe ile arada internet gidiyor ve açıp kapamadan gelmiyor kalıyor öyle direk
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy S
Bakalım nolucak boradan da fikir almam lazım 👍
Emrdpks10plus
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy S
farklı bir sim kart ile denedim aynı cihazda ondada kesiliyor ama geri geliyor operatör bazlı gibi geldi bana
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy S
Şu an fárklı bir cihazda deniyorum sonucu yazarım