cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S9+ Sarj Sorunu

(Topic created on: 04-10-2020 09:36 PM)
140 Views
HalilKeleş
Active Level 4
Options
Galaxy S

Android 10 yükledikten sonra **bleep** **bleep** sarj sorunları yaşamaya basladim, en son guncelleme subat ayinda geldi suana kadar herhangi bir düzeltme güncellemesi gelmedi samsung yetkilileri ne sesleniyorum, lütfen bu konuda hassasiyetle durulması gerekiyor zamaninda amiral gemisi diye para verip aldilar insanlar ilgilenin acil düzeltme güncellemesi gelmesi lazim yoksa cihazlar gercekten çöp olucak 

4 Comments
enesmert
Active Level 7
Galaxy S
ne zaman bu konu ile ilgili yorum yapsak siliyorlar ama sorun değil.

güncelleme öncesi 1.5 gün giden cihaz güncelleme sonrası ne yaparsam yapayım 10 saati geçemiyor yanımda 3 lü priz taşır hale geleceğim power bank yetişmez oldu resmen rezalet samsung a yakışmadı hemde hiç
Galaxy S
ne yazsan yarappi şükür sorun yaşıyor cihazlar. dinleyen yok özelliklede ısınma ve şarj **bleep**
0 Likes
Mercimeyk
Expert Level 3
Galaxy S
kime sövdün o kadar🤣
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba İbrahimHalilKel,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes