cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 için şarj adaptörü

(Topic created on: 09-18-2023 04:41 PM)
230 Views
S23canavari
Active Level 4
Options
Galaxy S

Bildiğiniz üzere kutudan adaptör çıkmıyor ve ben de orijinal 25 wattlık adaptör arayışındayım. Hepsiburada gibi sitelere baktığımda aynı adaptör başlığı altında ucuz fiyatlara replika adaptörler olduğunu gördüm. Uzun aramalar sonucunda A101de 360tlye bulabildim acaba bu orijinal midir veya daha ucuza başka yerde satan varsa tavsiyelerinize açığım.

7 Comments
srdr77
Active Level 9
Galaxy S
Teknosa nın preo marka şarj adaptörlerimden korkmadan alabilrisin. Ben s22 için almdım. Baya hızlı şarj ediypr
0 Likes
S23canavari
Active Level 4
Galaxy S
Yorumundan sonra siteye gidip inceledim fakat 20w üstünde bir sarj cihazı göremedim bana 25w lazım
0 Likes
Kepler-45b
Active Level 3
Galaxy S
Benim tavsiyem ankerin 25 w veya 45w'lik sarjlarini denemeniz samsung icin ideal oldugunu marka kendi tescilliyor. Ben kullaniyorum gayet de memnunum.
S23canavari
Active Level 4
Galaxy S
İnceledim ama 25w olan modelleri a101den almak istediğim orijinal adaptörden daha pahalılar
Edit:hepsiburada üzerinde 350tlye buldum muhtemelen bunu alacağım
0 Likes
S23canavari
Active Level 4
Galaxy S
Bu ankeri telefonun içinden çıkan kablo ile tam verimle şarj edebilirim değil mi?
Kepler-45b
Active Level 3
Galaxy S
Evet gonul rahatligiyla kullanabilirsin. Anker samsung ile bu konuda is birligi icinde.
Omen_Motion
Active Level 5
Galaxy S
Arkadaşım merhaba, size kesinlikle orjinal olmak kaydıyla T4510x şiddetle tavsiye ederim, öyle uyduruk şarj aletleri ile cihazını heba etmeyin, micro işlemci sayesinde şarj tamamlanınca bataryanız zorlanmaz ve uzun yıllar bataryanız sağlıklı kalır,
0 Likes