cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S23 Serisi One UI 6.1 Hayırlı olsunn

(Topic created on: 03-28-2024 09:40 AM)
5586 Views
gkbrkclk
Active Level 3
Options
Galaxy S

image

Sizce 6.0 da ki sorunlar düzelmiş midir ???
739 Comments
Alican28
Active Level 6
Galaxy S
Klavye zaten Türkçeyi İngilizce'ye ceviriyordu onu yapan turkce dil desteği var zaten gitmiş yapay zeka diye bir saçmalık gelmiş dili desteklemiyor kafayı yicem
0 Likes
klingon
Active Level 3
Galaxy S
Evet bende buna benzer bi sorun yaşıyorum. Deppl uygulaması en iyi çeviriyi yapıyor malumunuz. Android uygulamasını kullanıyordum. Eklenti olarak Twitter vb uygulamalarda seçtiğim metni deepl kullanarak çeviriyordum. Şimdi çeviri olarak sadece samsung algoritması var ve türkçe dil desteği yok. Varsayılan çevirici olarakta deepl uygulamasını işaretlememe rağmen kullanamıyorum. Şuan için güncellemenin benim açıdan en olumsuz yönü bu çünkü google çeviri ciddi anlamda iyi değil. Deepl uygulamasının çok gerisinde şuan için
Alican28
Active Level 6
Galaxy S
Teşekkür ederim
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
————
image
*İnternetten Alınmış Görseldir.
———
Merhabalar Değerli Members Üyeleri.😊

Umarım Gününüz Güzel Geçmiş Ve Geçiyordur.
———
*Gönderiyi Açma Nedenim, One Ui 6.1 Hakkında Fikirlerinizi Almak.

Hemen Başlayalım.👇
———

Bilindiği Üzere 28 Mart İtibariyle Erken Saatte One Ui 6.1, S23 Serisi Tüm Cihazlara Verildi S23 Fe Hariç.

Maalesef Ki, Bazı Özelliklerden S23 Serisi Eksik Kaldı.
———
image

"Bu Konuda Fikirlerinizi Merak Ediyorum, Ayrıca Genel Deneyimlerinizi Aktarabilirsiniz Gönderi'nin Altına."

Bilindiği Üzere İlk Görüş Deneyimleri En Önemli Olanlardır. 😊

image
(Avrupa Modeli.)
———
● Özellikle Aod Özelliğinde Büyük Bir Eksiklik Var. 

"Al" Konusunda da Yakında Türkçe Desteği Gelecek Olarak Duyuruldu. 👍

Şimdilik Bu kadar. 
————
Sağlıcakla Kalın, Sevgiler💙

- GAŁAXY🔭 -
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Dediğim Gibi Genel Olarak fikirleriniz,

Performans Olur Pil'den Yana Bir Optimizasyon Farkı Olur Ve Beğenmediğiniz Özellikleri Açıklayabilirsiniz,
Sorunlarınızı Belirtebilirsiniz. 😊
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy S
Pil iyileşmiş, Ram baya iyileşmiş önceden daha da kötüydü, performans hız animasyonlar daha da akıcı olmuş, tek sevmediğim yönü klavye de maalesef çeviri de Türkçe olmadığı için hiç bir sey yapamıyoruz, mecburen Google klavye ye döndüm Türkçe gelene kadar, galeri de obje silme yer değiştirme yapay zeka çok hoşuma gitti çok güzel olmuş, kilit ekranı widget ekleme istediğim özelliklerden biriydi, yani kısaca benim hoşuma gitti güzel olmuş güncelleme ben beğendim
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Pil İyileşmesi Gerekliydi. 😊
Birde Denedin mi Kardeşim Ard Arda uygulama Açmayı, Bu konda Animasyon Düzeltmeleri var hızlıca uygulama Geçişlerinde ve Sürekli açma konusunda. 👍
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy S
Evet aynen baya akıcı ve güzel olmuş, bide yapay zeka circle of search özelliğini çok abartmışlar, yani abartılacak bir sey önceden zaten Google lens ile yapıyorduk, ama galeride obje yer silme ve değiştirme efsane olmuş ona bayıldım😊
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Aynen Circle search Biraz Öyle olsa da En azından Daha işlevsel Cihaza Özel oldu. 😊
GLXYS23
Expert Level 3
Galaxy S
Yani kısacası kullandıkça daha keyifli bir hal alacaktır bu güncelleme, ilk başta ön yargıyla yaklaşmak yanlış olur