cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Türkçe Sorunu

(Topic created on: 03-31-2024 05:32 AM)
111 Views
tt__
Beginner Level 4
Options
Galaxy S
Yıllardır Samsung'un Türkçe dil desteğine karşı tutumu beni yıldırdı. Artık yeni güncelleme ile hala dil desteğinin bulunmaması bardağı taşıran son damla oldu. 17 yıllık Samsung ürünleri kullanımıma son veriyorum. Ülkemizde kullanıcı yüzdesi üst düzey olmasına rağmen bu tutum artık kullanıcı kaybettirmesine rağmen umursanmıyor. Dilimize nasıl bir düşmanlık beslendiğini bilemiyorum ama sadece yazık diyebiliyorum. Kullandığım cihaz ve aksesuarları artık aldığım son samsung ürünleri olacağına emin olabilirsiniz. 
5 Comments
Galaxy S
son derece haklı bir mesaj.
Galaxy S
En ıyısı yaparsın
0 Likes
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy S
Kullanıcıkarın umurunda değil çünkü kişi işini bir şekilde halledebiliyorsa kendisine yapılan haksuzlığı tolere ederek görmezden gelebiliyor.
0 Likes
Esen22
Active Level 6
Galaxy S
+1 benim de son Samsung cihazlarım, Türkçe düşmanı bir firma ile işim yok, kendini nimetten sayıyor bizim ülkede
0 Likes
nikneymTR
Beginner Level 3
Galaxy S
S Voice'den beri aynı muhabbet. "Bekleyin gelecek, bekleyin gelecek. " Ne yazık ki benim Bixby'den de umudum yok. Adamlar televizyonda bile destek vermediler. Daha önce ben de "madem destek yok bari Google asistanın önünü açın" diye members'a yazdım. Yine değişen birşey yok. Yurt dışı TV'lerde asistan seçimi var ülkemizde yok. Sonra Apple ile rekabet etmeye çalışıyorlar. Bence böyle giderse çok zor. Yine yıllardır Samsung ürünü kullanan çevresindeki herkese babasının malını satar gibi kullandırtan biri olarak, Samsung'un Türkçe'ye destek yetersizliği canımı sıkıyor. O yüzden kardeşim Allah kolaylık versin. Gayet yerinde bir çıkış yapıyorsun.