cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 Android 14 Pil Ömrü

(Topic created on: 01-09-2024 10:03 PM)
274 Views
mstfln
Active Level 1
Options
Galaxy S
https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-S/Galaxy-S22-Android-14-pil-ömrü/td-p/15301420?src=ShareB...

Yukarıdaki forumda da belirttiğim gibi, şuan pili tamamen bitirdiğim verileri elde ettim.

image

Gördüğünüz gibi 1 tam şarj ile 5 saat ekran süresi almışım. Sabah 8 de şarjdan çıkarmışım telefonu ve akşam 9 da telefonun şarjı %3 kalmış. Android 13 kullanırken de bu süre 3 saat ile 4,5 saat arasında gidip geliyordu. 5 saati gördüğümü neredeyse hiç hatırlamıyorum. Telefonu hangi şartlar altında kullandığımı merak edenler yukarıda verdiğim linke girip ilk forumu okuyabilirler. İlk foruma yazmayı unuttuğum tek şey ekran yenileme hızını 60 hz de kullandığımdı.

Bana kalırsa pil anlamında android 14 de çok büyük olmasa da bir iyileştirme var.

Fakat S22 modeli maalesef aşırı kötü bir pil performansına sahip olduğu için yine de iyileştirmeler yeterli olmuyor, genelde günü çıkartmıyor bir tam şarj.

Sizin ekran süreleriniz nasıl S22 de ?

Bir de benim telefonumda şarj özellikle %8 in altına indiğinde aşırı hızlı bitiyor, 5 dk da falan kapanıyor, sizde de öyle mi ?

7 Comments
ugurr34
Active Level 6
Galaxy S
5 saat falan ekran sürem var tabiiki yetersiz.Bi de %5den sonra bende bi 15 dakika goturuyo hemen kapanmiyor
0 Likes
mstfln
Active Level 1
Galaxy S
Acaba benim bataryada bir sorun mu var, %5 den sonra benim telefonun kapanması 2 dk falan sürüyor
0 Likes
ugurr34
Active Level 6
Galaxy S
Hocam mesela ben yorumu yazarken şarjım 8di instagramda takiliyorum şu an hala 8.Istersen şarjını bi %100 yap sonra 0la belki kendine gelir
0 Likes
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy S
neredeyse gördüğüm deneyimlediğim tüm tlf.larda şarj %5 ten sonra çabucak bitiyor, önemsemeyin.
0 Likes
Anaflaxi
Active Level 4
Galaxy S
Pil sağlığı kaç çıktı ?
0 Likes
mstfln
Active Level 1
Galaxy S
Pil sağlığı da bu durumda, yaklaşık 10 aydır kullanıyorum telefonu1705002138590.jpg
0 Likes
Anaflaxi
Active Level 4
Galaxy S
Ben de benzer sonuçlar çıktı 10 aydır s22 kullanıyorum. Uygulama çok güvenilir olmayabilir şaşırdım bu kadar benzer sonuç olmasına
0 Likes