cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Plus Almali miyim?

(Topic created on: 09-05-2021 02:55 PM)
160 Views
ican2
Active Level 2
Options
Galaxy S

Arkadaşlar s21+ kullanan varsa bana yardimci olabilirse sevinirim.Maalesef ki exynoss versiyonu olan s21 plus almayi dusunuyorum ama kagamda doru isaretleri var.Note20 ultra da cok kotu sarj sorunu yasiyorum o yuzden s21 plus ile degistirmeyi dusunuyorum.Exynos 990 kullanan note 20 ultraya gore s21 plus exynos 2100 ile daha iyi bir sarj deneyimi yasar miyim? Sarj konusu brnim icin  onemli.S21 Ultra almayi dusunmuyorum fiyat farkindan dolayi ama s21 plus beni sarj ve performans bakimindan idare edebilir mi? Lutfen kullananlar deneyimlerini paylasirsa sevinirim.

Bu arada Note serisi ilk defa beni note20 ultra ile hayal kirikligina ugratti.Gercrkten verdigim paraya yazik oldu.

19 Comments
ican2
Active Level 2
Galaxy S
Note 20 Ultra 5G 12 GB Ram li versiyonunu kullaniyorum ve sarj konusunda beni 1 gun cikarmiyor ki agir bir kullanimda da bulunmuyorum.Sarj cok hizli gittigi icin 120 hz yerine 60 hz de kullaniyorum telefonu.Kullanmadigim butun uygulumalari derin uykuya aldigim halde gece yatip uyandiktan sonra telefonda %9 veya %10 sarj kaybediyorum.Siz sarj konusunda memnun musunuz Note20 ultra dan ?
0 Likes
bubumbubu
Active Level 1
Galaxy S
Bataryayi hangi uygulamanin kullandigina bakar misin, ben 8 saatlik uykuda 3-5 sarj azalmasi yasiyorum. 120hz ve en yuksek cozunurlukte butun gun yetiyor. Belki guncellemelerle bir sorun olusmus olabilir.
0 Likes
ican2
Active Level 2
Galaxy S
60 hz ve fhd+da kullaniyorum telefonu.Sizdeki snapdragon versiyonu olabilir mi ?Screenshot_20210905-145929_Device care.jpg
0 Likes
bubumbubu
Active Level 1
Galaxy S
Benimki de exynoss, Herhangi bir araliga tiklayarak o aralikta hangi uygulamalarin pili yedigini gorebilirsin. Boylece siz uyurken calisan ya da arkaplanda pil tuketen uygulamalari normal uykuya alarak pil tuketimini azaltabilirsin. Eger kalem kullanan biriysen note20 yi degistirmemeni oneriyorum
0 Likes
ican2
Active Level 2
Galaxy S
Not alirim **bleep** **bleep** ama telefonu kullandigimda 1 gunu zor cikardigimi bilmek beni uzuyor.Sanirim S21+ ile degistiricem.
0 Likes
ican2
Active Level 2
Galaxy S
Note 20 Ultra 5G 12 GB Ram li versiyonunu kullaniyorum ve sarj konusunda beni 1 gun cikarmiyor ki agir bir kullanimda da bulunmuyorum.Sarj cok hizli gittigi icin 120 hz yerine 60 hz de kullaniyorum telefonu.Kullanmadigim butun uygulumalari derin uykuya aldigim halde gece yatip uyandiktan sonra telefonda %9 veya %10 sarj kaybediyorum.Siz sarj konusunda memnun musunuz Note20 ultra dan ?
0 Likes
Galaxy S
Note 20 ve S20 serisinde o sıkıntı var S21plus ya da S21 e geçersen daha iyi süreler alırsın hatta 120hz de 1,5 gün felan gider Exynos 2100 iyi bir işlemci kronik sorunları olmayan bir işlemci ve S21 serisinin batarya optimizasyonu iyi diye biliyorum.
ican2
Active Level 2
Galaxy S
Umarim oyledir.Iyi bir arastirma yaptim ama maalesef internetteki veriler insanlari yaniltabiliyor.S21 plus insallah batarya ve performans konusunda beni tatmin eder.En çok kullanmak istrdigim ozelliklerden biri 120 hz zaten.Ozellikle bu yuzden tercih etmistim ama maalesef bu ozelligi kullandigimda oyun oynamadigim halde 1 gun bile cikaramiyorum note20 ultra ile, 2. Kez sarj etmek istiyor
0 Likes
AKDx
Active Level 5
Galaxy S
IPhone al ne uğraşıyorsun
0 Likes
ican2
Active Level 2
Galaxy S
Iphone alicak olsam Samsung Members topluluğunda olmam heralde.