cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S21 Fe Exynos Android 14 Vs Android 13 Performans Testleri

(Topic created on: 12-29-2023 04:42 PM)
92 Views
CanerS21Fe
Expert Level 5
Options
Galaxy S

image

image

image

image

imageTestler oda sıcaklığında yapılmıştır Antutuda android 13'te 835.000 almıştım onu eskiden ekran görüntüsünü almamıştım ve Wild life testindede android 13'te 6144 almıştım android 14'te genel olarak performansta artış yaşandığını gösteriyor.Testlerin bazıları 2 kere tekrar ettim bazılarını 1 kere benden daha yüksekte sonuç alan çıkabilir.Ne düşünüyorsunuz bu sonuçlar hakkında peki?

8 Comments
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Pek farkları yok. Android 14'ün hıza bir etkisi yok normalde de genel olarak özellik ve performansın daha net kullanımına faydalı. Tabi her cihazda da aynı tepkiyi vermiyor.👍
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Android 14 biraz daha hızlı oldu ama zaten çok f.a.r.k yok exynos 2100 göre çok iyi sonuçlar
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Doğru, Yani aslında daha çok kozmetik ve Özelik bakımından iyileştirmeler var. Bu arada hayırlı olsun S21Fe Android 14 aldı sonunda. 😊
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Teşekkür ederim hele şükür aldı.Şunu farkettim whatsapta emoji atarken klavye emojisi kullanmıyor whatsapın kendi emojisini kullanıyor atarken. Samsung mesajlarda ise kendi emojilerimi kullananiliyorum sizde android 14 varmı yani bu dediğim sizdede oluyormu
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Rica ederim. Umarım performanslı ve Pil'e güzel bir etkisi olmuştur. Valla Hocam tam anlayamadım demek istediğinizi, bende öyle bir sorun yok normalde.şu şekilde değil mi ? 👇
Biri Members yani Samsung uygulaması diğeri Wattapp.1703858593602.jpg1703858593631.jpg
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Demek istediğim bu samsungun emojisi atarken whatsabın emojisine dönüşüyor hata yokmuş eskidende böyleymiş denersen anlayabilirsin bu sadece whatsapta oluyordu diğer uygulamalarda böyle bir şey yok whatsap ile ilgili demekki1703859789884.jpg
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Tamamdır şimdi anladım aynısı bende de oluyor yani aslında çok önemli değil Wattapp'ında emojilerini beğeniyorum Samsung'unda. Ama sorun olmaz. Wattapp desteklemiyor Samsung'un emojilerini. Destek verseler iyi olur aslında.
SPLESHHER
Active Level 1
Galaxy S
Benchmark sonuçlarında appleyi şişiriyo. S23 ultra benchmarka göre ip13 ten bile daha kötü. Ama antutu yalan söylemez. Android 14 le benim telefonda arayüzü filan hızlandı.