cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Edge Touch

(Topic created on: 12-29-2023 12:59 PM)
248 Views
yhuser356
Active Level 4
Options
Galaxy S

S21 FE neden Edge Touch uygulmasını desteklemiyor?

image

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba yhuser356,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

13 Comments
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Android 14'e güncellersen telefonu destekler bende şuan destekliyor + camera asistant'a 1 aya kalmaz onada destek gelebilir haftayada olabilir
0 Likes
yhuser356
Active Level 4
Galaxy S
Güncelledim kankam zaten ama galaxy store da gozükmüyor zaten indiremiyorum.Siteden açtım
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Good lock indir ordan indireceksin dostum :)
0 Likes
yhuser356
Active Level 4
Galaxy S
Good Lock indirdim orada da yok ki.Olsa indiricem de işte
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Nasıl yok bende var 1703847968878_1703847968871_0.jpg
0 Likes
yhuser356
Active Level 4
Galaxy S
Bu ikisi farklı uygulamalar1703848129729.jpg1703848129738.jpg
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Senin dediğin apk olarak iniyor ama destekliyormu bilmiyorum benim dediğim edge lighting android 14 ile destek geldi.Edge touch şuan hiçbir telefonda yok zaten
0 Likes
yhuser356
Active Level 4
Galaxy S
Edge lighting varlığını biliyorum ama dün siz mi bilmiyorum biri edge touch geldi olarak yazmıştı ondan kafam karıştı
0 Likes
CanerS21Fe
Expert Level 5
Galaxy S
Baktım şimdi ben öyle bir şey yazmamışım belki good lock güncelleme gelince gelebilir çünkü s21 fede camera asistant desteklenecek güncelleme gelince. Beklememiz lazımmış edge touch içinde güncelleme gelebilir yakında