cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S20fe Snapdragon Android 14 güncellemesini alacak mı?

(Topic created on: 06-17-2023 08:56 PM)
341 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

S20fe Snapdragon işlemcili seçeneği Android 14 güncellemesini alacak mı yoksa almayacak mı konu hakkında yorumlarda güncellemeyi alacak Veya almayacak diyenler yaptığınız yorum içerisinde Kanıt bırakarak yorum belirtirseniz sevinirim.

7 Comments
Taliaz
Active Level 2
Galaxy S
S20 Fe ye Verecek One Ul 5.1.1
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy S
Bilgimiz yok kafa karıştıran konu 2022 de S20Fe'nin yeni bir versiyonu çıkmıştı.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Merhaba kardeşim,

Kesinlik yoktur ben fikrimi şu gönderi belirttim

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-S/S20-Fe-Android-14-Alıcak-Mı-Karışıklığa-Bir-Son/td-p/13...

Umarım cihaz hakkını alır 🫠
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
Yoktur exynos olarak çıktı bu cihaz ilk olarak o da 10 ile kutudan çıktı çok şikayet olunca sd yerleştirip devam edildi satışa insanlar bunu anlamıyor işte 13 son bu cihaz için
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Güncel miyiz sitesinde Snapdragon işlemcili seçeneği için android 11 ile çıktığını söylüyor Bu yüzden sorguluyoruz Android 14 güncellemesini alacak mı yoksa almayacak mı diye ben alması lazım diyenlerin taraftarındayım
Frk12
Expert Level 2
Galaxy S
Exynos işlemcili çıktı bu cihaz ilk olarak işlemci den çok şikayet gelince sd takılıp yola devam edildi
BK_S22
Active Level 8
Galaxy S
Hayır almayacak snapdragon versiyonun sadece türkiyeye geç geldi onun harici exynos la aynı