cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy S20 FE modeline güncellemeyi vermeye başladı.

(Topic created on: 11-21-2022 11:28 PM)
497 Views
FanGalaxy
Active Level 9
Options
Galaxy S
Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hız kesmeden Android 13 ve One UI 5.0 güncellemelerine devam ediyor. Firma son olarak Galaxy S20 FE modeline güncellemeyi vermeye başladı.
Samsung yaklaşık iki hafta önce Galaxy S20 serisi için kararlı Android 13 güncellemesini dağıtmaya başlamıştı. Firma, Galaxy S20 serisinin dördüncü üyesi olan Galaxy S20 FE’ye de şimdi bu güncellemeyi vermeye başladıGalaxy S20 FE için Android 13 ve One UI 5.0 güncellemesi ilk olarak Rusya’daki kullanıcılara verilmeye başlandı. Samsung’un güncelleme stratejisine göre ilgili güncelleme önümüzdeki günlerde diğer pazarlarda da kullanıma girecektir.

Galaxy S20 FE için Android 13 zamanı

Galaxy S20 FE için kararlı Android 13 (One UI 5.0) güncellemesi, G780FXXUAEVK3 üretici yazılımı sürümüyle birlikte geliyor. Yaklaşık 2GB boyutunda olan gün aynı zamanda Kasım 2022 güvenlik yamasına da sahip. Bu arada özellikle belirtelim, an itibariyle Galaxy S20 FE'nin Exynos 990 versiyonu Android 13 güncellemesi almaya başladı. Snapdragon versiyon ise kısa süre sonra güncellemeyi almaya başlayacakÖte yandan Android 13 güncellemesi Galaxy S20 FE için son büyük Android işletim sistemi güncellemesi olacak. Telefon, Android 10 tabanlı One UI 2.5 yazılımıyla 2020 yılında piyasaya çıkmıştı. 2021’in başlarında Android 11, yılın sonlarında ise Android 12 güncellemesini almış olan cihaz şimdi de Android 13’ü alıyor. Samsung, Galaxy S20 FE için 3 büyük OS güncellemesi taahhüt etmişti.

image

10 Comments
Galaxy S
Umarım kanka en yakın zamanda da Türkiye yede gelir de biter artık birde ben s21 fe kullanıyorum
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy S
Umarım ben bütün cihazları takip etmeye çalışıyorum
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
S20 FE serisi hiçbiri android 13 güncelleme almamış
0 Likes
FanGalaxy
Active Level 9
Galaxy S
Haberde Rusya yazıyordu
0 Likes
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S

nyt_3489_0-1669067005924.png

Sammobile'da var, G780F almış. Telefonlarını deneme tahtası yapmakta problem görmeyen meraklılar isterse indirip kurabilir, ama G780G Türkiye versiyonu gelene kadar şahsen kurmam sanıyorum, onu de OTA üzerinden upgrade'le hayatta kurmam, telefonda çok sıkıntılar çıkıyor öyle. Ya Odin'le ya da Smartswitch'le full kurulum yaparım.

0 Likes
CanGalaxyS23
Active Level 4
Galaxy S
G780F Exynos işlemcili G780G Snapdragon işlemcili romu kurulmaz.
0 Likes
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy S
Bende G780G olduğu için onu bekliyorum zaten. O da önce Türkiye'ye gelmeyecek muhtemelen, onu belirttim.
0 Likes
CanGalaxyS23
Active Level 4
Galaxy S
bu hafta geleceğini düşünüyoruz bakalım Allah büyük
0 Likes
Mito34
Active Level 1
Galaxy S
Yüklemek için acale etmeyin ciddi şarj sorunu çıkarıyor
0 Likes