cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

S10 güncelleme sonrası whatsapp hatası

(Topic created on: 10-01-2021 01:37 AM)
499 Views
semeb
Active Level 4
Options
Galaxy S

S10 yazılım güncelleme sonrası dosyalarıma girip oradan pdf, Excel ya da word dosyası seçip whatsapp üzerinden paylaş yapıldığında "paylaşım başarısız, lütfen tekrar deneyin" hatası veriyor. Bu hatayı alan var mı? Whatsapp silip tekrar yükledim ama düzelmedi. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba semeb,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Pdf excel world uygulamalarınızın yeni sürümde olduğundan güncel olduğundan emin olun. Bi sefer bende buna benzer oldu ve Microsoft uygulamaları güncelledim sorun giderilmişti paylaşım yapabilmiştim
0 Likes
semeb
Active Level 4
Galaxy S
Microsoft uygulamalarım güncel hatta apk dosyası bile yollayamıyorum sadece whatsapp içinden o dosyayı bulup paylaşım yapılıyor. Dosyalarım içinden dediğim dosyaları whatsapp paylaş yapınca hata veriyor.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
WhatsApp ta kişiyi şeçtikten sonra dosya paylaş simgesine tıklayınca belgeyi tıklayıp göndereceğiniz pdf excel gibi dosyayı gönderemiyor musunuz?
0 Likes
semeb
Active Level 4
Galaxy S
Bu şekilde yolluyor ama daha önce direk dosyalarından paylaş yapıp yollama oluyordu bu şekilde hata vermeye başladı
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Genelde ben bu şelikde paylaşıyorum önce kişiyi seçip daha sonra dosya gönderimi yapıyorum . Sizin dediğiniz de tam ters yönde ondan çok emin değilim . Yanıltmak istemem sizi
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba semeb,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes