cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S23’e profesyonel dokunuş: Adobe ve Samsung el sıkıştı!

(Topic created on: 02-05-2023 10:59 PM)
399 Views
MeHmEt99
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Galaxy S23 serisi profesyonel görüntü düzenleme imkanına kavuşuyor. Adobe ve Samsung, el sıkıştı. İşte ayrıntılar...

Android dünyasının en güçlü isimlerinden Samsung, Galaxy S23 serisiyle akıllı telefon sektörünün gündemine oturdu. Şirket, donanımıyla oldukça güçlü bir seri ortaya çıkardı. Görünen o ki serinin özellikleri güncellenerek gelişmeye devam edecek.

Expert RAW uygulamasına Adobe Lightroom entegre edilecek

Samsung, kamera özellikleriyle oldukça iddialı bir seri hazırladı. Özellikle serinin en güçlü oyuncusu, 200 megapiksellik ana kamerasıyla adeta çıtayı başka bir seviyeye taşıyor. Şirket, daha kaliteli görseller elde edilmesine imkan tanıyacak bir girişimde bulundu.

 
image
 
Adobe ve Samsung, Galaxy S23, Galaxy S23 Plus ve Galaxy S23 Ultra modelleri için ortaklık imzaladı. Ortaklık, profesyonel görüntü düzenleme yapabilmek için bir araya geliyor. Yayınlanan blog yazısına göre cihazlarda Adobe Lightroom uygulaması bulunacak. Uygulama, Expert RAW içinde entegre bir şekilde yer alacak.

Adobe ve Samsung ortaklığı, hiç kuşkusuz, seriyle elde edilebilecek görsellerin kalitesini daha da arttıracak. Öyle ki en üst modelin ana kamerası, 200 Megapiksel çözünürlüğü destekleyen 1/1.3 inç boyutundaki ISOCELL HP2 isimli sensörü kullanıyor. Kamera birçok üst düzey çekim modunu da bünyesinde barındırıyor.

 

3 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Adobe lightroom daha iyi ben kullanıyorum çok güzel
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy S
S22 ve s23 sosyal medya ve s23 Adobe Lightroom ile çok daha üst düzey montaj imkanı tanıyacak
woodiemoodie
Active Level 5
Galaxy S
Kaynak belli mi?