cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S22

(Topic created on: 02-25-2022 11:32 PM)
106 Views
Çınarhoca
Active Level 1
Options
Galaxy S

Yeni modeliniz Galaxy S22 telefonunuzun bütün özelliklerini ayrıntılı olarak yazmışsınız . Ancak nedense bugüne kadarki en hızlı çipimiz dediğiniz halde işlemciniz hakkında hiçbir bilgiye rastlanmıyor !!!İşlemcinizin markası nedir ?! 

Yıllardır Samsung S serisi kullanıcısıyım . Özellikle S7 modelini kullanırken aldığım haz anlatılmaz. Özellikle kamerası ve sony sensörü muhteşemdi . Şu anda ise S20 plus kullanmaktayım ancak aldığımdan beri hayal kırıklığı içindeyim ! Kamera performansı S7 nin çok gerinde malesef ...Oysa benim için en önemli şey bir akıllı telefonda kameradır ! Malesef tam bir fiyasko . 

Özetle S22 modelini heyecanla beklememe rağmen işlemciniz Snapdragon olmazsa ve kamera performansı S7 kalitesini geçemezse Samsung kullanmayı sonlandırmak zorunda kalacağım malesef. 

Saygılarımla . 

13 Comments
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Çözünürlük ve kesinlik olarak bence en iyilerden bi fotoğraf çekip bir yeri yakinlastirdiginizda kalite neredeyse düşmüyor özellikle 64mp modunda , gece modunda ise hiç ışık olmayan yerde bile neyin ne olduğu belli oluyo , video olarak düşük ışıkta 60 fps modunda iyi değil ama 30 fps modunda gayet iyi , yeterli ışık olan ortamlarda 60 fps video çok iyi . Piyasadaki en iyi kameraya sahip cihazlardan bence
Çınarhoca
Active Level 1
Galaxy S
Elbette o yüzden bir samsungla karşılaştırdım ...Ama benim beklediğim standartlarda değil malesef....
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Knk valla buna kötü diyorsan sana ultra modellerden lazım
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
s20 kameraso kötü degil