cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S22

(Topic created on: 02-25-2022 10:29 PM)
348 Views
Çınarhoca
Active Level 1
Options
Galaxy S

Yeni modeliniz Galaxy S22 telefonunuzun bütün özelliklerini ayrıntılı olarak yazmışsınız . Ancak nedense bugüne kadarki en hızlı çipimiz dediğiniz halde işlemciniz hakkında hiçbir bilgiye rastlanmıyor !!!İşlemcinizin markası nedir ?! 

Yıllardır Samsung S serisi kullanıcısıyım . Özellikle S7 modelini kullanırken aldığım haz anlatılmaz. Özellikle kamerası ve sony sensörü muhteşemdi . Şu anda ise S20 plus kullanmaktayım ancak aldığımdan beri hayal kırıklığı içindeyim ! Kamera performansı S7 nin çok gerinde malesef ...Oysa benim için en önemli şey bir akıllı telefonda kameradır ! Malesef tam bir fiyasko . 

Özetle S22 modelini heyecanla beklememe rağmen işlemciniz Snapdragon olmazsa ve kamera performansı S7 kalitesini geçemezse Samsung kullanmayı sonlandırmak zorunda kalacağım malesef. 

Saygılarımla . 

13 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Exyonus ta kamera kotu deniliyor snpdragonda oyle bir durum yok
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Kim diyor ?
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Bi kac test de deniliyor ama bende zanetmiyorum cok kotu olduguna
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Ben exynos kamerasının daha iyi olduğunu biliyorum dxomark vb. Lerde de exynoslar onde
Çınarhoca
Active Level 1
Galaxy S
İşlemci hızı ve kalitesi elbette az da olsa kamera performansını ve fotoğraf kalitesini etkiler ...Özellikle Exynoksta kamera kullanımı sırasında aşırı ısınma oluyor ! Hatta kamera kapanıyor...Snapdragonlu bir telefon kullanmadım ama yurt dışı yorumlarda ve Dxomark raporlarında da iki işlemcinin farkı açıkça gösteriliyor ...Asıl anlamadığımsa bazı başka android mobil telefonların Samsungun kamera sensörlerini kullanmalarına ve daha ucuz olmalarına rağmen daha kaliteli sonuçlar elde etmesi....Samsung neden kendi telefonlarında aynı kaliteyi yakalayamıyor ?! Bu konunun da yazılım ve Snapdragon farkından kaynaklandığı iddia ediliyor ! Sony de bu olayı halledemedi !Sensörleri diğer modellerde mükemmel sonuçlar yaratıŕken Xperia serisi tam bir fiyasko oldu ve piyasadan silindi . Umarım Samsung bu sıkıntıları düzeltir çünkü daha iyi bir telefon düşünemiyorum ....
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
S20 Plus kamerası kötü mü :D?
Çınarhoca
Active Level 1
Galaxy S
Evet malesef...
MuzoS23
Expert Level 2
Galaxy S
Tam neyden memnun değilsiniz ?
Çınarhoca
Active Level 1
Galaxy S
Çözünürlük, keskinlik , renk gamı ve düşük ışık performansı S7 kadar iyi değil . Video ses seviyesi ve kalitesi düşük ....