cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S22 Ultra S Pen için Hızlı Not nedir?

(Topic created on: 02-09-2022 07:50 PM)
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy S

Basit bir ifadeyle, Galaxy S22 Ultra kullanıcıları Samsung İnternet, Galeri ve Mesajlar gibi uygulamaları kullanırken kolaylıkla sayfa ekleri eklemek ve içeriğe bağlantı eklemek için Hızlı Not'u kullanabilir.

 
Örneğin, Galaxy S22 Ultra'da Samsung Notes'un en son sürümünü kullanarak Samsung Internet kullanarak bir web sitesini ziyaret edebilir , S Pen'i kılıfından çıkarabilir ve Air Command menüsünden bir açılır pencerede Quick Note'u başlatabilirsiniz. Bu açılır pencerenin altına, Samsung yeni bir düğme ekledi ve onunla etkileşime girdikten sonra, Galaxy S22 Ultra kullanıcıları Samsung Internet'te görüntüledikleri web sayfasını kopyalamak zorunda kalmadan anında yeni bir Hızlı Not'a ekleyebilir veya bağlayabilirler. herhangi bir şeyi manuel olarak yapıştırın.
 
İşbirliği Görünümü, Galaxy S22 Ultra'nızı bir S Pen araç setine dönüştürüyor
 
Samsung Notes'a yapılan ikinci büyük güncelleme, Galaxy S22 Ultra ve Galaxy Tab S8 Ultra müşterileri ile ilgili. Her iki cihaza da sahip olan müşterilerde olduğu gibi. Bu nedenle, her S Pen kullanıcısının yakında keyif alabileceği bir şey olmayabilir, ancak yine de harika bir eklenti ve dikkatleri hak ediyor.
 
Buna 'İşbirliği Görünümü' deniyor ve Samsung, Galaxy S22 Ultra ve Galaxy Tab S8 Ultra'nın sorunsuz bir şekilde senkronize olmasına izin verdiğini söylüyor.
 
Bu tam olarak ne anlama geliyor? Başka bir deyişle, İşbirliği Görünümü, Galaxy S22 Ultra müşterilerinin telefonu Samsung Notes'ta bir renk paleti ve araç seti olarak kullanırken, büyük Galaxy Tab S8 Ultra'nın ekranını gereksiz UI öğelerinden arındırılmış bir tuvale dönüştürür.
 
S22 Ultra ve Tab S8 müşterileri, her iki cihazda da aynı S Pen'i kullanabilir ve benzer şekilde, aynı uygulamanın, yani Samsung Notes'un işlevlerini gerçek zamanlı olarak iki ekrana bölebilir. Muhteşem 14,6 inç AMOLED ekranın tüm alanını dijital bir tuval olarak kullanmak isteyebilecek herkes için harika bir eklenti.
 
Bu özellikler, daha eski Galaxy Tab S ve Note cihazları için Samsung Notes'a eklenebilir, ancak konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama duymadık.
4 Comments
yorgunsavasci
Active Level 6
Galaxy S
Yemin ederimki alıntı değil
Galaxy S
A banu a20 aldım şarj çabuk bitiyor onun yerine s22 alsam ne olur😂😂😂
yorgunsavasci
Active Level 6
Galaxy S
Hahaha
Galaxy S
Peki s pen destekli cihazlarda o yeni çıkan s pen uyumlumudur acaba
0 Likes