cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ezan okunmadan 40 dakika önce cihaz beni uyarabilir mi?

(Topic created on: 09-24-2023 07:05 PM)
131 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

Selamünaleyküm herkese. Saatte herhangi bir anarım kurmadın cihaz sadece sabah ezanı vakitlerinde sabah ezanı okunmadan her gün 40 dakika öncesinden beni uyarması için bir özelliği var mı Mesela örnek diyelim bugün saat Çanakkale'de sabah ezanı 5'i 50 geçe okunacak cihaz Beni 5'i 10 geçe uyarabilir mi Mesela yarın 5'i 50 geçe olan zaman dilimi arttı veya azaldı diyelim ki 49 geçe okunacak cihaz 5'i 9 geçe beni uyarabilir mi bu şekilde dakikaları kendi hesaplayacak 40 dakika öncesinden beni uyaracak böyle bir şey var mı telefonda.

Saat uygulamasında anarım ne için kurmuyorsun diyecek olursanız Eğer şimdi belirli günlerde bazen ezan saati erken veya ileriye alındığı için sürekli olarak bunu takip edesim gelmiyor Cihaz kendisi hesaplasın her zaman 40 dakika öncesinden Bana haber versin istiyorum. Sadece sabah ezanı vaktinde bu uyarıyı yaparsa bana yeterli olacak. Samsung s20fe model. Bilgilendirme amacıyla yorum yapan olursa şimdiden teşekkür ederim.
19 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Benim için önemli olan uygulama standart olarak belli bir düzen içerisinde beni uyarsın ve internetsiz çalışsın aradım kriterler bu şekilde
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Yetenekli uygulama istersen kur ayarlarda aradiklarin hepsi cikar kible bulma ve fitremi zekatmi hesaplama da var
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
En iyisi dedim anarım kurayım.
Daha iyi Hem de İnternetsiz çalışıyor.
0 Likes
Solution
Galaxy S
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.semerkand.semerkandtakvimi

En iyi program bu hocam hem ezan okundugunda hemde önceden kaç dk once uyarsın istiyorsanız ayarlayıp kullanabilirsiniz
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bakacağım
0 Likes
Solution
MuTLuİST00
Active Level 3
Galaxy S
başka bir il seçersin 40 dakika önce vakti gelen olup biter
0 Likes
Solution
Galaxy S
Uygulama ile yapar
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Selamünaleyküm
Öyle programlar Apple store ve play soter de mevcut ondan bakıp denemeniz gerekir
Ayrıca detaylı bilgi için lütfen 4447711 i arayınız
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Aleykümselam
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Yardımcı olmaya çalışan herkese tekrardan çok teşekkür ediyorum
0 Likes