cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ezan okunmadan 40 dakika önce cihaz beni uyarabilir mi?

(Topic created on: 09-24-2023 06:29 PM)
371 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy S

Selamünaleyküm herkese. Saatte herhangi bir anarım kurmadın cihaz sadece sabah ezanı vakitlerinde sabah ezanı okunmadan her gün 40 dakika öncesinden beni uyarması için bir özelliği var mı Mesela örnek diyelim bugün saat Çanakkale'de sabah ezanı 5'i 50 geçe okunacak cihaz Beni 5'i 10 geçe uyarabilir mi Mesela yarın 5'i 50 geçe olan zaman dilimi arttı veya azaldı diyelim ki 49 geçe okunacak cihaz 5'i 9 geçe beni uyarabilir mi bu şekilde dakikaları kendi hesaplayacak 40 dakika öncesinden beni uyaracak böyle bir şey var mı telefonda.

Saat uygulamasında anarım ne için kurmuyorsun diyecek olursanız Eğer şimdi belirli günlerde bazen ezan saati erken veya ileriye alındığı için sürekli olarak bunu takip edesim gelmiyor Cihaz kendisi hesaplasın her zaman 40 dakika öncesinden Bana haber versin istiyorum. Sadece sabah ezanı vaktinde bu uyarıyı yaparsa bana yeterli olacak. Samsung s20fe model. Bilgilendirme amacıyla yorum yapan olursa şimdiden teşekkür ederim.

6 Solutions

Accepted Solutions
Solution
SancarHan
Beginner Level 2
Galaxy S
Vealeykumselam o özellik yok. ezan vakti pro uygulaması indirin vakitlerden 45 dk önce uyarır

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Knk hiç namaz kılmıyorum.Okuldan Dolayı Sabah Öğle Akşam İkindi Neyse.Allah Affetsin. Senin Konuya Gelecek Olursak.Bu Uygulama İşine Yarar Arka Planda Kısıtlama Ve Bildirimlerini Kapatma Yeter.Screenshot_20230924_183416_Google Play Store.jpg

View solution in context

Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Diyanet bakanliga ait uygulamasi var ona bak alarim kura biliyorsun o uygulamada

View solution in context

Solution
Galaxy S
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.semerkand.semerkandtakvimi

En iyi program bu hocam hem ezan okundugunda hemde önceden kaç dk once uyarsın istiyorsanız ayarlayıp kullanabilirsiniz

View solution in context

Solution
MuTLuİST00
Active Level 3
Galaxy S
başka bir il seçersin 40 dakika önce vakti gelen olup biter

View solution in context

0 Likes
Solution
Galaxy S
Uygulama ile yapar

View solution in context

19 Comments
Solution
SancarHan
Beginner Level 2
Galaxy S
Vealeykumselam o özellik yok. ezan vakti pro uygulaması indirin vakitlerden 45 dk önce uyarır
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bu konuda bildiğiniz bir uygulama var mı acaba
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Bile eklemeyi unuttum önereceğiniz uygulama olursa internetsiz çalışan bir şey olursa çok güzel olur benim için
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Knk hiç namaz kılmıyorum.Okuldan Dolayı Sabah Öğle Akşam İkindi Neyse.Allah Affetsin. Senin Konuya Gelecek Olursak.Bu Uygulama İşine Yarar Arka Planda Kısıtlama Ve Bildirimlerini Kapatma Yeter.Screenshot_20230924_183416_Google Play Store.jpg
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Uygulama internetli mi internetsiz mi çalışıyor internetsiz olursa güzel olur
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Modemin fişini çekiyoruz gece o yüzden internetsiz olmasını istiyorum
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Knk internetli çalışmayabilir.Neden çekiyorsunuz ki gece?
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Herhalde gece takılı olduğunda zararlıymış O yüzden çekiyorlar herhalde Tam Sebebini bilmiyorum ama
0 Likes
Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy S
Diyanet bakanliga ait uygulamasi var ona bak alarim kura biliyorsun o uygulamada