cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

EKRAN YANIĞİ

(Topic created on: 04-09-2024 01:43 AM)
162 Views
S20feHataları
Active Level 2
Options
Galaxy S
S20Fe cihazinda daha telefon 4 5 aylik olmasina rağmen kısa sürede (cok fazla instagram reels izliyorum) ekran yanığı oldu
Insagtarm en altdaki reels tusu ana ekranda vs. Gözüküyor ama çok dikkatli bakmak lazim suanda pek belli olmuyor ama bir sure sonra olacak şimdi garantiye göndersem farkedebilirlermi o küçük görüntüyü 
+
Ekran yanigini servis tamir ediyormu
8 Comments
KadirA345G
Active Level 7
Galaxy S
Servis tamir etmek zorunda zaten onlar kaldırdılar ekran korumayı ama merak etme yaparlar
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy S
Belli olmaz sorun yok diyip geri de yollayabilirler samsung bu yapar
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy S
Merhabalar kardeşim, 😊
Evet Ekran yanığı Servislik bir durum.

Şimdi yollayın eğer beklerseniz Daha da Kötü olacak. 👍
Maalesef Uzun süre aynı ekranda Beklemek yapabiliyor özellikle Youtube Shorts Yada Reels gibi Simgeler parlak ve aynı yerde yer değişmeden duruyorsa. 👍
0 Likes
Galaxy S
hemen şunu yapıyorsun;

servise gönderiyorsun, cihazımın açılmasını istemiyorum değişim talep ediyorum diyorsun. ellerinde varda yeni cihazı gönderiyorlar yoksada bir üst modelin gönderimi yapıyorlar. ekran değişimi son aşama olsun
0 Likes
TalhaS23
Active Level 4
Galaxy S
Ben de dün s23 cihazımda bildirim panelinde olduğunu **bleep** ettim çok dikkatli bakmak gerek.. şuan beni rahatsız etmiyor fakat ilerleyen zamanda nasıl bir görüntü alacak merakla bekliyorum
0 Likes
özgür_s21fe
Active Level 10
Galaxy S
Ekran yanığı oluştuğunda garanti varsa panel ücretsiz değiştiriliyor yanık halini başka telefondan çek servise götür göster
0 Likes
stony_hearted
Expert Level 5
Galaxy S
Garanti ücretsiz değişir
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy S
Evet
0 Likes