cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Daha fazla pil için

(Topic created on: 04-13-2022 12:13 AM)
95 Views
RK_S21_ULTRA_5G
Active Level 4
Options
Galaxy S

image

image

Arkadaşlar daha fazla pil odaklı kullanım için bu ayarlar ne durumda olması mantıklı önerilerinizi esirgemeyin
6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba
Cihazınızın şarj ömrünü uzatmak için aşağıdaki işlemleri yapmanızı öneriyorum.

Cihazınızı güç tasarrufu moduna almanızı öneriyorum Ancak şunu da belirtmek isterim ki cihaz güç tasarrufu modu açık olduğu zaman tam performans sağlamayacaktır Bu da cihazda kasmaya donmaya yavaşlamaya sebep olabilir bildirim paneli üzerinden güç tasarruf modunu orta düzeyde açmanızı öneririm eğer cihazınız giriş seviyesi bir cihaz ise güç tasarruf modunu kullanmayınız.

Mobil cihazınızda yüklü olan Bütün uygulamaların hepsini Uyku moduna veya derin uyku moduna alabilirsiniz Bu sayede arka planda bir şey çalışmadığı için şarj daha yavaş gidecektir bunun için şu işlemleri yapabilirsiniz uygulamalar ekranına geliyoruz ayarlar uygulamasına tıklayıp giriyoruz cihaz bakımı yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden pil yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden diğer pil ayarları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden derin uyku modundaki uygulamalar veya uyku modundaki uygulamalar tercihe bağlı herhangi birisine tıklayın Eğer derin uyku modundaki uygulamalar seçeneğine tıklarsanız bu seçeneği aktif ederseniz cihazınızdaki uygulamalar derin uyku moduna geçirildiği zaman hiçbir şekilde çalışmazlar sadece uygulamayı kullandığınız zaman çalışırlar uyku modundaki uygulamalar seçeneğini aktif hale getirdiğiniz zaman arka planda yaptıkları faaliyetler kısıtlanacaktır tercihe bağlı herhangi birisine tıklayın ardından çıkan sayfa içerisinden uygulama listesini çıkartacak tuşu veya yazı seçeneğini bulun tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınızda yüklü olan Bütün uygulamaların hepsini üzerine basılı tutarak işaretleyin işlemi onaylamak için tamamlandı veya uyku moduna geçiyor veya derin uyku moduna geçir bu türlerden bir yazı seçeneğine tıklayın.

Işiniz olmadığı zaman ve kullanmadığınız zaman Bluetooth Wifi otomatik senkronizasyon gibi şeyleri bildirim paneli üzerinden kapatın.

Bildirim paneli üzerinden cihazınızı karanlık mod özelliğini açıp kullanın.

Sizlere bu anlattığım işlemleri cihaza uygularsanız emin olabilirsiniz ki şarjınız çok daha yavaş bitecektir.

Iyi geceler.
kojiro55
Active Level 6
Galaxy S
Aksama kadar %50 ye gelemiyorum wild drifte girmesem %90 altina dusmem.
Sadece saate baksam gun icerisinde aksama kadar %100 den %99 a 8 saatte bir iniyor denedim ama uygulamalar ya uyku modunda yada derin uykuda olması lazım iyi aksamlar.SmartSelect_20220412-224628_Device care_47680_1649792789.jpgSmartSelect_20220412-224717_Device care_47681_1649792837.jpg
0 Likes
Msngur
Active Level 6
Galaxy S
Abey ne diyon ben anlamadım seni
0 Likes
Galaxy S
Yazı tipi
0 Likes
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy S
Game boster Labs ı oyun oynarken açabilirsin ama bende açık duracak hep çok sıkıntı yaratmaz

Ram plus a gelirsem fârketmez
0 Likes
Msngur
Active Level 6
Galaxy S
Bu menüye nereden geliyorsunuz ram plus ayarlama kısmına, telefonum Android 11
0 Likes