cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S24 mayıs güncellemesi başladı....

(Topic created on: 2 weeks ago)
296 Views
srdr77
Active Level 9
Options
Galaxy S
Aylık olarak yayınlanan güncellemelere bir yenisi daha eklendi. Bu ay Google'dan sonra Samsung tarafından yayınlanmaya başlayan Mayıs 2024 güncellemesi, ilk olarak en yeni amiral gemisi, Samsung Galaxy S24 serisi için geldi. Galaxy S24 serisi için Mayıs 2024 güncellemesi, birçok hata düzeltmesi içeriyor.
 İşte detaylar.
Samsung Mayis 2024 güncellemesi, Galaxy S24 serisi için onlarca hata düzeltmesi ile geliyor
Her ay ilk başta Google tarafından Pixel cihazlar için yayınlanan Android güvenlik güncellemesi, daha sonra Samsung gibi firmalar tarafından telefonlara ve tabletlere yayınlanıyor. Şimdi Samsung'un yayınladığı güncelleme ile birlikte Galaxy S24, Galaxy S24+, ve Galaxy S24 Ultra, yeni Mayis 2024 güncellemesini aldi. Güncelleme detaylarına göre mayis 2024 güncellemesi, kırk beş güvenlik açığını onarıyor.
Herhangi yeni bir özelliğin eklenmediği güncelleme yalnızca güvenlik odaklı yayınlandı. Tüm Avrupa'da ve Amerika'da yayınlanan güvenlik paketi, S92xBXXS2AXD6 yazılım versiyonu ile geliyor. Mayıs 2024 güncellemesi, Galaxy S24 ve Galaxy S24+ için 300 MB'a yakın indirme boyutu ile gelirken Galaxy S24 Ultra için 500 MB üzeri bir boyuta sahip.
 Bu güvenlik güncellemesinde güvenlik sorunları dışında herhangi bir düzeltme gelmiyor. Önümüzdeki günlerde her ay olduğu gibi daha fazla cihaza yayınlanması beklenen güncellemeyi indirmek istiyorsanız, Galaxy cihazınızın Ayarlar uygulamasından Yazılım ve güncelleme bölümüne giderek, İndir ve Yükle butonuna tıklayabilirsiniz.
Samsung Mayis 2024 güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Galaxy S24 serisini kullanıyorsanız, deneyimlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.
9 Comments
MertDrogba
Active Level 3
Galaxy S
Bana gelmemiş henüz. S24 ultra kullanıyorum
0 Likes
Konevi
Active Level 4
Galaxy S
Aynen ABD ve Avrupa için yayınlandı. Bize gelmesi için biraz bekleyeceğiz.
BERKO79
Active Level 6
Galaxy S
Acayip pil tüketimi var gibi geldi
BERKO79
Active Level 6
Galaxy S
Bugün aldım güncellemeyi kötü ilk deneyimlerim
BERKO79
Active Level 6
Galaxy S
Paşam size de gelince deneyimlerinizi bekliyorum
0 Likes
BERKO79
Active Level 6
Galaxy S
Ben bugün aldım pil tüketimi arttı gibi 🤔😔😔😔
0 Likes
BERKO79
Active Level 6
Galaxy S
Size gelince deneyimlerinizi bekliyorum
0 Likes
BERKO79
Active Level 6
Galaxy S
Ben aldım fakat pil sanki daha fazla yemeye başladı güncelleme geldiğinde herkes buraya pil deneyimini paylaşsın arkadaşlar lütfen
0 Likes
BERKO79
Active Level 6
Galaxy S
Cihazım Avrupa
0 Likes