cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android Auto

(Topic created on: 11-08-2020 11:27 PM)
1627 Views
jarvis61
Active Level 3
Options
Galaxy S

Galaxy s9 telefonum var. Telefonu aracıma bağladığımda android auto sürekli olarak başlayıp kapanıyor. Farklı kablolar denedim çalışmadı. Orijinal kablo ile başka telefon denedim( o da samsung) bu sefer oldu. Kendi telefonumda android auto uygulamasını sıfırladım olmadı aracı sıfırladım yine olmadı. Biraz araştırma yaptım bu sorunu yaşayan bir çok insan var. Başına gelip de çözebilen var mı?

Ülkemizde desteklenmiyor diyorsunuz ama abimde Samsung A71 var. Onun telefonu ile sorunsuz bir şekilde bağlanıyoruz. @Yeşil

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba jarvis61,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Apk yüklenmemişse ve Samsung Türkiye ithalatı ürünler için, Android Auto ülkemizde aktif olarak kullanılamıyor. Paylaşmış olduğumuz bu bilgilerin geçerli ve doğru olduğundan emin olabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. 

MOD​

View solution in context

0 Likes
4 Comments
jarvis61
Active Level 3
Galaxy S

Ayrıca samsung haziran 2020 itibari ile mirrorlink desteğini sonlandırmış. Android auto nun çalışması için mirrorlink desteğine ihtiyacı var mı? Benim bildiğim kadarıyla bunların ikisi ayrı uygulamalar?

0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
apkmiroor den android auto en yenisini indirip kur.apk içerisinde mirror desteği var
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
bendede oluyordu apkmirror den sürekli güncel programı yayınlaniyor ara ara oradan en yenj güncellemeyi indirip kurmalisin
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba jarvis61,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Apk yüklenmemişse ve Samsung Türkiye ithalatı ürünler için, Android Auto ülkemizde aktif olarak kullanılamıyor. Paylaşmış olduğumuz bu bilgilerin geçerli ve doğru olduğundan emin olabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. 

MOD​

0 Likes