cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Yüz tanıma ile bildirimleri görme

(Topic created on: 11-09-2020 12:50 AM)
834 Views
coskunsabah
Active Level 5
Options
Galaxy S

Merhaba. Face ID ve diğer Android cihazlarda olduğu gibi, yüz tanıma ile kilit ekranı üzerinden bildirimleri gizli olsalar bile görebilme seçeneği biz atıl Samsung kullanıcılarına bahşedilecek mi acaba? Hürmetler. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba coskunsabah,

Ben Turkuaz. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
EndlessTDA10
Active Level 7
Galaxy S
Android 11 One UI 3.0 güncellemesinde benzer bir özellik görünmüyor. Geleceği konusunda çok umutlu olmak hayal kırıklığına uğratabilir
0 Likes
coskunsabah
Active Level 5
Galaxy S
siz deneyimli birisine benziyorsunuz. Samsung bizi niye sevmiyor biliyor musunuz? Biz kullanıcılar olarak bir ayıp mı ettik?
0 Likes
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy S
tek ayıbımız biz üretmeyip onların insafına kalması
0 Likes
coskunsabah
Active Level 5
Galaxy S
değerli yorumunuz için teşekkür ederim ancak buna katılmıyorum. biz şu anda müşteriyiz. istediğimizi alamazsak vazgeçebiliriz. kendi paramla satın aldığım bir ürünün ya da hizmetin standardını tüketici olarak ben belirleyebilirim.
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy S
ama şöyle bir durum var samsung 1.5 milyara yakın (Hindistan) ülke ile mi ilgilensin yoksa 80 milyonluk bir ülke ile mi?
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy S

Merhaba coskunsabah,

Ben Turkuaz. Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes