cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 13 ve one ui 5

(Topic created on: 10-30-2022 03:49 PM)
172 Views
sercanakby
Active Level 2
Options
Galaxy S

S22 kullanıyorum ne zaman one ui 5 ve Android 13 güncellemesi gelir

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Güncellemenin tam olarak hangi tarihte ne zaman geleceğini kesin olarak biz bilemeyiz.
Güncelleme dağıtıma başlatıldığı zaman Samsung'un güncel miyiz internet sitesini ziyaret ederek oradan takip edebilirsiniz ya da Bu uygulamanın üzerinden mesaj kutusundan uyarılar kısmından takip de edebilirsiniz Ancak bu iki yerden güncellemenin dağıtıma başlatıldığını başlatılmadığını kontrol edip anlayabilirsiniz.

View solution in context

0 Likes
4 Comments
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Kardeşim ben sana kaba taslak söyle diyim; hani dediler ya Ekim de tüm cihazlarda diye o işi geç sen benim gibi, Kasım ayında alacağız biz belli oldu neden biliyor musun ilk olarak guncelmiyiz.com da ki liste bitmesi gerekiyor ikinci olarakta Kasım yamasını aradan çıkartıp verecekler. Yani biz bekleyeceğiz yapacak bi şey yok
kapatildi12
Active Level 9
Galaxy S
Ve şunu da soyliyim beta 6 bile çıktı bazı ülkelerde
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Kasım da gelir
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy S
Merhaba. Güncellemenin tam olarak hangi tarihte ne zaman geleceğini kesin olarak biz bilemeyiz.
Güncelleme dağıtıma başlatıldığı zaman Samsung'un güncel miyiz internet sitesini ziyaret ederek oradan takip edebilirsiniz ya da Bu uygulamanın üzerinden mesaj kutusundan uyarılar kısmından takip de edebilirsiniz Ancak bu iki yerden güncellemenin dağıtıma başlatıldığını başlatılmadığını kontrol edip anlayabilirsiniz.
0 Likes