cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

S22 One UI 6.1 Sonrası Pil Çok Kötü Oldu

(Topic created on: a month ago)
380 Views
Aykut
Expert Level 5
Options
Galaxy S
Cihazda 6.5 saatleri görüyordum fakat 4 saatlere düştü ve yukarısına çıkmıyor. Bugün biraz fazla kullandım cihazı denemek için ama yok yani. Cihaz da ki AI pili içiyor resmen. S22 yi tamamıyla bitirmek için kasıtlı yaptıklarını düşünüyorum. Kaldı ki bu cihaz Android 16 ya kadar mefta olur zaten. 
image

23 Comments
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Bu arada cihazı sıfırladım ama kullanım özelliklerinin öğrense de aynı öğrenmese de o yüzden sizde de durum aynı mı?
Hils07
Active Level 6
Galaxy S
S21 FE kullanıyorum daha iyi batarya performansı. S22 nin bataryası daha küçük tabii bence de ai fazla ağır geldi 😕
Bize de ai gelseydi aynı olacaktı büyük ihtimalle.
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
S22 ye valla ağır geldi AI özellikleri
Hils07
Active Level 6
Galaxy S
Bende de mesela bataryadan ziyade ısınma yaptı sıfırlamama rağmen devam ediyor. Güncellemenin kendisi de ağır sanırım.
Umarım güvenlik güncellemelerinde çözüm getirirler hepsine
0 Likes
yakup
Active Level 10
Galaxy S
Geçmiş olsun kardeşim herkese yeni güncelleyen yuklendi ama sonuçlarını katlamalı çünkü bu guncelme sıkıntı bir guncelme olacağını söylediler
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Evet öyleymiş ne yazık ki. Şimdi birde bunun düzelmesi için bekle
byrmclk05
Active Level 7
Galaxy S
Ben sıfırlamadım aynı kullanıyorum. Öncesinde de sonrasında da aynı süreleri alıyorum. Güncellemenin mutlaka etkisi vardır ama ai ile ilgili olacağını pek sanmam. İnternet tabanlı olduğu için kullanmadıkça aşırı şarj tüketmez. Birde güç tasarrufunda kullanıyosun sanırım. Hiç kullanmadım. Pek bi işe yaradığını da düşünmüyorum. Günlük kullanımda mobil veri ağırlıklı kullandığımda ekran sürem azalıyor. Bu cihazı aldığımdan beri hep böyleydi. Son olarak gün geçtikçe cihazı güncellemesende ömrü bitiyor. Adamlar 1 yıl ömür biçiyor biz 5 sene.
0 Likes
Aykut
Expert Level 5
Galaxy S
Orası öyle sende haklısın. Türkiye şartlarında her sene telefon alamıyoruz malum ekonomi ve fiyatlar. Elimizde ki ile idare ediyoruz. Yurt dışında adamlar her yıl değiştiriyor
byrmclk05
Active Level 7
Galaxy S
Aynen öyle