cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung note9

(Topic created on: 4 weeks ago)
176 Views
ugurduru
Active Level 2
Options
Galaxy Note

ANAKARTI ARIZALI cihazımdan cihaz üretilmwdiği için 14 bin TL ücret istendi samsung ürünleri paramızın karşılığı kesinlikle değil Apple bu kadar fiyat uygulamıyor kesinlikle Apple cikaz kullananlar çok daha avantajlı kesinlikle bir daha samsung iğne bile almayacağım aldırmam 

11 Comments
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy Note

Merhaba ugurduru,

Doğrudan Mesaj ile iletişim bilgilerinizi bize iletebilirseniz, konuyu detaylı olarak inceleyip, size yardımcı olmak isteriz.

Teşekkürler.
MOD

RaGoN
Active Level 7
Galaxy Note
Apple bu kadar fiyat uygulamıyor mu? Geçenlerde gözümün önünde sadece arka kapağı kırık iPhone 13 Pro Max için 34 bin TL istediler.
Rockersahin
Active Level 10
Galaxy Note
Kanka ona vereceğin paraya s23 ultra yurtdışı alırsın 😂
0 Likes
ugurduru
Active Level 2
Galaxy Note
Samsung artık asla para vermem isterse bedava olsun mi alırım oppo alırım huwai alırım ama samsung asla çevremdekilere de samsung asla önerme tablet monitör ve telefonum var hepsini satıp samsung saçmalıgında kırtulcam
0 Likes
Tanercelık
Active Level 7
Galaxy Note
Kral note9 ekrani kırık alcaksin 3 beş bine ondaki karti takacaksn
axeno
Expert Level 1
Galaxy Note
Aynen kanka iPhone 12 mini arka kapak 23 bin istedi 😄 tel fiyatı

Yani senin telefon zaten kaç yıllık bidaha sana özel anakart uretecekler tabii maliyet olacak
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy Note
Anakart cihazın herşeyidir. Hangi cihaz veya marka olursa olsun anakart için ya fiyat vermezler ya da saçma fiyatlar çıkarırlar
younesz
Active Level 10
Galaxy Note
İPhone 11 üretilmediği için iPhone 12 vermişlerdi arkadaşıma. Apple daki müşteri desteği baksa markada yok cidden
ugurduru
Active Level 2
Galaxy Note
Arkadaş ne kadar fan boys sunuz firma verilen paranın karşılığını vermiyor bu konuyu anlatıyorum neredeyse iyi olmuş deyip markaya madalya vereceksiniz normal sartlarda tüketici kanununa göre Ürünün kullanım ömrü süresince yedek parça bulundurulması gerek ve yedek parça fiyatı ürün bedelinin fiyatını alamaz bunu ben demiyorum tüketici kanunu söylüyor Ürünün fatura tarihinde itibaren cep telefonu için 5 yıl kullanım ömri var be bu ürünü 2020 aldım yani 5 yılık kullanım ömrü dolmamış bu arada bu ANAKARTI ve benzeri gibi arızaları bence firmalar kendileri yapıyor ilerde bir gün ortaya çıkar
0 Likes