cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Note 10 Lite

(Topic created on: 10-21-2020 06:57 PM)
120 Views
SDY_05
Active Level 7
Options
Galaxy Note

Merhaba arkadaşlar 

Kullanmış olduğum galaxy note 10 lite cihazım diğer günlerde olduğu gibi yine dondu ama bu sefer farklı bir sonuç ile karşılaştım
Youtube a video yüklüyordum bir yandan instagramdan video izliyordum ve birden dondu çok önemsemedim çünkü diğer günlerde de bu oluyordu ama bu sefer telefon kapandı ve birden ekranda samsung yazısı çıktı başta samsung yazısı çok koyuydu daha sonra cihaz açıldı ama ekran parlaklığı sondaydı ve şifremi girerken çok donuyordu 
Biraz bekledim ve düzeldi ama neden olduğunu bilmiyorum

image
Böyle oldu

Benim merak ettiğim bu Andorid 8.0 açılış erkanı ???
(Şaka yapmıyorum, ve daha önceden telefonu sıfırlamıştım)
j7praym51-30s
Active Level 6
Galaxy Note
Bu hata raporları sistemin özel günlüklerinden alınır yani özeldir.
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy Note
Anladım peki cihazda sorun olup olmadığını nasıl anlıyoruz bu işleri bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın
j7praym51-30s
Active Level 6
Galaxy Note
Sorun olup olmadığını dosyayı verdiğiniz yetkilinin samsungun orijinal database kayıtlarından telefon modelini bulup hatsız dosyayı alıyor. Sonra sizin gönderdiğiniz ile karşılaştırıyor. Eğer bozukluk, değişiklik ve ya hata görürse size söylüyor telefonu bilgisayara takıp düzeltilmiş dosyayı size atıyor. (.apk olarak) tıklayıp kurunca ekranda Android amblemi beliriyor. Sistem hataları düzeltiliyor yazısı çıkıyor. Yazı çıktıktan sonra yapması gerekenler bitince telefon yeniden başlıyor. Eğer sorun düzelmezse belirli bir ücret karşılığında tamir ediliyor.
j7praym51-30s
Active Level 6
Galaxy Note
O ekran alıntısı aslında bir yazı dosyası ama o dosyaları özel bir şifreleme kullanarak gizliyorlar. Çünkü sistemin özel bilgilerinin kimsenin eline geçmesini istemezsiniz. Bu yüzden orada Bu dosyayı güvendiğiniz kişilerle paylaşın yazıyor olmalı.
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy Note
hm Evet yazıyordu anladım teşekkürler
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy Note
Peki cihazımda sorun olursa bildirimde gözükür mü Çünkü sadece yazan şey paylaşmak için dokunun
j7praym51-30s
Active Level 6
Galaxy Note
Sorunu tespit etmek için bir yetkiliye danışmalısınız.
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy Note
Mesela biz members uygulaması üzerinden hata raporu gönderirken Acaba onlar da mı aynı şekilde böyle yapıyor ve ben bu yaptığım hata raporunu aynı şekilde uygulama üzerinden gönderirsem tespit yaparlar mı
j7praym51-30s
Active Level 6
Galaxy Note
Tabii ki. Dosyayı geri bildirim alanından paylaşabilirsin.
j7praym51-30s
Active Level 6
Galaxy Note
Yardım alın bölümünde geri bildirim üstünde Hata raporları yerine tıklayıp yaşadığınız sorunla ilgili bölümü seçip yaşadığınız sorunu yazıp dosyayı göndermeniz yeterli.