cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 12.

(Topic created on: 01-02-2022 12:22 AM)
98 Views
avomerscn
Active Level 3
Options
Galaxy Note

Yine şaşırtmadınız güncelleme en son Türkiye gelecek gibi...diğer ülkelere verildi ancak Türkiye yine en sonra kaldı...Aralık ocak ayı gelecek imiş hiç sanmam erteleme kararı iki gün sonra yayınlanır...

7 Comments
SAMmembers
Active Level 9
Galaxy Note
Kesinlikle haklısınız. Sözde Aralık 2021'de Android 12 gelecekti 2022'ye girdik ve yaklaşık 2 haftadır güncelleme ortalıkta yok.
deadwing
Active Level 3
Galaxy Note
sadece isviçrede yayınlanmış şu an
avomerscn
Active Level 3
Galaxy Note
Ve almayan da bizi alaka etmez yine de bizde kullanıcıyız. Phone aynı anda dünyaya İSO güncellemesi yayınlıyor. Samsung da bunu yapmalı artık.
deadwing
Active Level 3
Galaxy Note
iki haftaya kadar falan gelir sabırlı ol eskisine göre kat kat daha hızlı olacak zaten güncelleme hızı
avomerscn
Active Level 3
Galaxy Note
İnşallah öyle olur. Güncelleme çok önemli değil. O kadar para verdik şebeke sorunu yaşıyorum. İnsanlar arıyor ulaşılamıyor diyor. Kalemi kullanamıyorum. Normal bir telefon alırdım hani özellikleri kullanamıyorsam. O sıkıntılar Güncelleme ile gidecek diyorlar onu bekliyorum. Benim işim gereği telefon açık olmalı O da maalesef çok sıkıntı yaşıyorum.
Tby
Active Level 3
Galaxy Note
iPhone aynı anda +200 m kullanıcıya tekte güncelleme çıkabiliyor. Ben bir yazılım mühendisi olarak şunu anlamıyorum; biz bir iş için proje deployment tarihi açıklarız ve bu tarihi her problemi göz önüne alarak net bir "deadline" tarihi olarak açıklarız. Amacımız da projeyi olduğunca erken bitirmektir. Fakat Samsung yazılım mühendisleri bu işlerde oldukça safsak davranıyor.
Aykut
Expert Level 5
Galaxy Note
Türkiye de çok yavaşlar ne yazık ki. Türkiye ye gelen güncelleme çok bekliyor.