cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY M20

(Topic created on: 09-17-2022 07:56 AM)
402 Views
BOZKURT_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

M20 cihazımla ilgili bir kaç sorum olcak arkadaşlar ben bu 1 haftadır pley sıtorde pil tasaruf uygulamaları arıyorum araştırdım şuan yorumlarınıda okudum bu uygulama hakında çoğu kişi memnun 

image
Uygulama bu ben indirdim fakat güvenli mi değil hiç biiyirum tabi samsung bu tür uygulamaları önermiyor ama bende alışkanlık olmuş tabi ki play store'da bir çok pirogram var pil tasaruf anti virus pairogaramlari ben hep cihazımı korumak için kafama takılıyor bu sorular bende indiriyorum ama güvenli mi değilmi hiç bilmiyirum bu tüŕ uygulamaları samsungun söyle bir özeliği es geçmesi çok doğru değil mesla pil sağlığımızın yüzde kaç kalamiş giştermiyir bu konuda çok geride ios ta var bu özeli samsung ta yok olasa çok iyi olur yorumunuzu bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim 

11 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Accubattery'de yazıyor kalan pil sağlığı ilk başlarda doğru sonuç vermez ama zamanla şarj ettikce doğruya yakın sonuç veriyor. Good Guardians indirebilirsin apk olarak Samsung'un.

View solution in context

0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Pil tasarrufunu aç sende madem

View solution in context

0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
GÖRMÜYORUZ AMA YOK KAPATMISSIN

View solution in context

0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Pil uygulamalarını yükleme bence senin telefonundaki bütün bilgileri alıyor lar e postandan tutun herşeye dikkat yani !

View solution in context

0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Telefonu %20 altında jarz etmenizi tavsiye ederm jarz 100 olunca hemen hızlı jarz özelliğini kapatın ve pil tasarrufunu açınız DHA çok performans sağlar

View solution in context

0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Benim ram 2GB hafıza senin ki 3 ram plus eklenecek bizede

View solution in context

0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Hafızayı da temizleme arada bir çünkü ondann da olabilir de

View solution in context

0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
A11 benim cihazım da ama dikkatlice kullanıyorum oyun hiç yok

View solution in context

0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Dedik lerimi uygula sen bak bidhaa sorunlar olmaz şimdi %20 altında jarza takacaksın %100 olduğu zaman hızlı jarz özelliğini kapat pil tasarrufunu aç sonra işte bu SİYAH MOD YAP AYARLAR BÖLÜMÜNÜDE ORDANDA COK JARZ GİDİYOR KOYU MOD YANİ

View solution in context

0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Ben sana yazdım yapman gerekenleri

View solution in context

0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy M
Ben o tür uygulamalara güvenmiyorum hatta sıcaklıkta bile cpu z uygulamam vardı sildim
Hatta aklıma eserse geekbench 5 bunuda silerim puan değişip duruyor zaten aldığım puanlarıda biliyorum zaten telefondaki test puanını biliyorum 886 884 891 falan filan ama 500lere düşüyordu
Ya da o antivirüs programları çoğu şeye erişim izni istiyor güven vermiyor samsung mcafee yetiyor ya da o pil tasarufu uygulamaları samsungun güç tasarrufu yeter bence sürekli o tür uygulamaların olması kötü bence bilgilerini topladığınıda anlayamazsınız uzun vadede belli olurScreenshot_20220915-071258_Geekbench 5_6458_1663395554.jpg

View solution in context

0 Likes
26 Comments
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy M
Accubattery'de yazıyor kalan pil sağlığı ilk başlarda doğru sonuç vermez ama zamanla şarj ettikce doğruya yakın sonuç veriyor. Good Guardians indirebilirsin apk olarak Samsung'un.
0 Likes
Galaxy M
Him yan accu battery doğru sonuç veriyor peli pil ömrümü nasıl artıra bilirim daha geç bitmesi için
0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Pil tasarrufunu aç sende madem
0 Likes
Galaxy M
Pil tasaruf açık zaten devamlı
0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
GÖRMÜYORUZ AMA YOK KAPATMISSIN
0 Likes
Galaxy M
Ayn bide söyle sorunum var Ben telefonumu hiç %20 altında sarj etmiyorum aksine en az yüzde 30 larda en fazla 50 60 aralıklarında sarj ediyorum ondan dolayı belki pil çabuk bitiyor bir gün zor gider dün öğle sarj etim akşam biraz kulandım bi yüzde 15 falan giti bugünde kulanıyorum eyer konpile kullansam en fazla sat 14 15 kadar dayanır bence bu durum normal değil
0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Telefonu %20 altında jarz etmenizi tavsiye ederm jarz 100 olunca hemen hızlı jarz özelliğini kapatın ve pil tasarrufunu açınız DHA çok performans sağlar
0 Likes
Galaxy M
Valla ben hiç hızlı şarjlı kapatmıyorum hep açık bide hep yüzde 20 altında hiç sarj etmedim doğrusu belki bu yüzden pil performansım düşmuş
0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Dedik lerimi uygula sen bak bidhaa sorunlar olmaz şimdi %20 altında jarza takacaksın %100 olduğu zaman hızlı jarz özelliğini kapat pil tasarrufunu aç sonra işte bu SİYAH MOD YAP AYARLAR BÖLÜMÜNÜDE ORDANDA COK JARZ GİDİYOR KOYU MOD YANİ
0 Likes