cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Siyah Ekran Sorunu

(Topic created on: 10-16-2023 12:16 AM)
118 Views
ephe
Beginner Level 4
Options
Galaxy M

Merhaba Arkadaşlar Cihazım"Samsung Galaxy M20 

SM-M205F" Cihazda Android>Google Uygulamaları 
Veya Normal Bir Uygulamaya Girince Sürekli Olarak 
Siyah Ekran Sorunu Ve Ardından ~10 Saniyelik Donmalar Oluyor Bu Sırada Telefon Bazen Tamamen Kilitleniyor Ve Bazen de Aktif Tuşlar Çalışmıyor Bu Konu Hakkında Bilgisi Olan Varsa Bilgilendirirseniz Çok Memnun Olurum 
2 Comments
GalaxyM14
Active Level 6
Galaxy M
Fabrika ayarlarına sıfırlamayı dene uygulama kaynaklı sorun varsa düzelebilir.
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy M

Merhaba ephe,

 

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

 

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD