cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SAMSUNG GALAXY M20

(Topic created on: 09-17-2022 08:11 AM)
121 Views
ZAZA_REİS_SM-205F
Active Level 8
Options
Galaxy M

M20 cihazımla ilgili bir kaç sorum olcak arkadaşlar ben bu 1 haftadır pley sıtorde pil tasaruf uygulamaları arıyorum araştırdım şuan yorumlarınıda okudum bu uygulama hakında çoğu kişi memnun 

image
Uygulama bu ben indirdim fakat güvenli mi değil hiç biiyirum tabi samsung bu tür uygulamaları önermiyor ama bende alışkanlık olmuş tabi ki play store'da bir çok pirogram var pil tasaruf anti virus pairogaramlari ben hep cihazımı korumak için kafama takılıyor bu sorular bende indiriyorum ama güvenli mi değilmi hiç bilmiyirum bu tüŕ uygulamaları samsungun söyle bir özeliği es geçmesi çok doğru değil mesla pil sağlığımızın yüzde kaç kalamiş giştermiyir bu konuda çok geride ios ta var bu özeli samsung ta yok olasa çok iyi olur yorumunuzu bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim 
Galaxy M
Yanı %20 altinda sarj takacam %100 olunca çıkartacam sonra hızlı şarjlı kapatacam pil tasarrufunu açacam sonra karanlık moda vercem doğru dur bide simdi ben şarja takarken pil tasaruf açık o sıkıntı olurmu
0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Pil uygulamalarını yükleme bence senin telefonundaki bütün bilgileri alıyor lar e postandan tutun herşeye dikkat yani !
0 Likes
Galaxy M
Ayn doğru diyorsun benim telefinumudaki cihaz baktımı var ama benim ki başka sizin kiler gibi değil benim cihaz bakımı bölümüm de bazı özelikler yok XRecorder_17092022_081705.jpg
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Benim ram 2GB hafıza senin ki 3 ram plus eklenecek bizede
0 Likes
Galaxy M
Ram plus ne benim cihaz bülbülümdeki özelikler aynı değil senin telfon ne
0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
A11 benim cihazım da ama dikkatlice kullanıyorum oyun hiç yok
0 Likes
Galaxy M
Benimde oyun falan yok telefonda aldığından beri oyun yüklemedim bide cihazı 2020 de aldım 3 yıla yakın hiç sorun yaşamadım sadece pilde biraz sorun var o dur
0 Likes
Solution
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
Ben sana yazdım yapman gerekenleri
0 Likes
Galaxy M
Tam dır ben yazdıklarını uygulaycam inşallah fayda görürüm bilgin icin sana çok teşekkür ederim sağlıklı mutlu günler hoşça kal allaha emanet ol kendine iyi bak görüşürüz
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy M
İse yararsa özelden bana yaz
0 Likes